Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esély adsz annak,...

Mennyi esély adsz annak, hogyha kormányváltás lesz akkor nem a NER lebontása kezdődik meg, hanem egymás megpuccsolása?

Figyelt kérdés

Követem egy ideje a politikát így választások előtt, látom, hogy ez a kormány nem tökéletes és akkor jön a DE.


Már most nehezen egyezkednek meg ultimátumokat kötnek, ha mondjuk egy olyan többséget szereznének, hogy 105 ellenzéki, többi Fidesz akkor mi lesz? Ez a taktikai szavazás nekem kicsit olyan, hogy szavazzunk be olyan politikusokat is a parlamentbe, akiket amúgy nem is akarunk ott látni. Mivel a 2/3-os törvényekhez nem nyúlhatnak, így látok arra esély, hogy ezek egymásnak mennek, hogy így terjeszkedjenek a Parlementbe. Közben pedig itt marad 2.8 millió dühös Fidesz szavazó, aki azt hiszi, csak Orbán védheti meg az országot. Vajon Bayerék mennyi idő alatt csinálnának akkor balhét, hogy kierőszakoljanak egy új választást?


2018. ápr. 6. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
akkor is el kell kezdeni valahol...
2018. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amugy nem egyszeru a helyzet valoban!
2018. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyenek illúzióid, az ország egy része nem tudja elképzelni hogy lehet sokkal rosszabb is annál ami most van. Pedig simán lehet.
2018. ápr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

" lehet sokkal rosszabb is annál ami most van. Pedig simán lehet."

Hogyne lehetne! Akkor ha ez az elmebeteg lesz még 4 évig..

2018. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy egy Jobbik- MSZP- DK -LMP koalíció, hogyan működne, de ki tudja?
2018. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
4#, azért akkora dilettáns nem lehet ha az ország fele még mindíg rá szavaz. Meg valahogy nő a gazdaság és nem csökken.
2018. ápr. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!