Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most a fidesz rossz vagy jó?

Most a fidesz rossz vagy jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok most a cím kicsit félre vezető, mert igazából csak arra lennék kiváncsi hogy mit tett a fidesz 8 év alatt. Szóval mit tett a fidesz? (most le akarom szögezni nem vagyok fideszes erős bal oldali nézetekkel rendelkezem amit sajnos az mszp megszégyenít ) de nem akarom itt kirobbantani a 3. Vh-t csak arra lennék kiváncsi hogy aki fidesz szavazó vagy fidesz ellenes mik az érvei. Facebookon ma olvastam vagy 40 negatív indokot hogy a fidesz miket vett el, miket csökkentett stb nem tartom reálisnak hogy a fidesz ha tényleg ennyire rossz lenne mint amennyire szokták mondani megélte volna a 2. ciklusát es szinte egyértelmű hogy megint őket választják meg. Azt sem hiszem el hogy ezt a nyugdíjasoknak adott kedvezmények hozzák el nekik a győzelmet. Ha az a sok negatívum amiket ovlastam igaz kell lenni melette valami jónak is ami ezt ellen súlyozza én ez így gondolom.

Én leírom mit látok.

Nekem tetszik hogy a külpolitikája. Nem engedi hogy az eu annyira ugráltasson minket (migránsok,atom reaktor miatt is húzták a szájukat ) orosz politika (bár ebbe hosszú lenne belemenni de észszerű hogy egy akkora országot mint az oroszok nem lehet szankciókkal szorongatni egyszer dőlni fog a bili es akkor számítanak az ország közti viszonyok) na m1 nagyon sokat lehetne ide írni de visszatérve NEGATÍVUMOKAT,POZITÍVUMOKAT,érveket szeretnék hallani a fidesz ről :)



2018. ápr. 7. 22:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

uhh azt hittem utólag javíthatom a hibákat mer gyorsan telórol raktam ki

bocsi a hibákért

2018. ápr. 7. 22:31
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a fidesz jó.Végre van egy sikeres üzletemberünk az okos Lőrinc személyében.
2018. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

https://www.youtube.com/watch?v=XN_jLTOkhuE&t=2166s


+ Van egy elmúlt 8 év című műsor a hír tv-n (szerintem a honlapjukon vissza tudod nézni), és bocs, hogy nem írom le, már fáradt vagyok.

2018. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milliárdokat lopnak, hazudnak, épülnek a stadionok, közben az egészségügy, oktatás romokban, fiatalok ezrei hagyják el az országot miattuk, gyűlöletkampány. Reggelig sorolhatnám. Internetadó szándéka is megvolt ebben az elmebetegben, igaz fejlett országokban már ingyen van, de itt azért még megadóztatná. Pozitívumot nem tudok.
2018. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
ma 22:35-nek igaza van
2018. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Semmi pozitívat nem tudok mondani. Az egészségüggyel semmit nem foglalkoznak. Az egyetlen érvelésük Soros és a migránsok, miközben Magyarország lett a legkorruptabb ország az Unióban.

Csak Orbán ismerősei és a többi fideszes politikus gazdagodik.

2018. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
2018. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A várólista-csökkentési program indulásakor, 2012 júniusában mintegy 70 ezren szerepeltek a különböző várólistákon. 2017 decemberére ez valamivel több mint 27 500-ra csökkent.


[link]

2018. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
És a maradékot megműtötték, vagy meghaltak?
2018. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Rendben.

Kérdező most kapsz egy teljesen objektív tényt:


[link]


Ez az éves gazdasági növekedést mutatja 2010-től 2016-ig.

A kék grafikon vagyunk mi.

Na most ha megnézed ezt a grafikont akkor világosan látszik, hogy a 6 évből 4-ben mi teljesítettünk a legrosszabbul.

És ezt nem lehet ráfogni semmire, mert a V4-ek gazdasági szerkezete nagyon hasonló. Tehát a különbségeket csupán az eltérő gazdaságpolitika és egyéb hatások pl korrupció okozhat.


Ez alapján a 4 ország közül nekünk van a legrosszabb kormányunk.

És ez nem mellébeszélés, hanem egy tény.

2018. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!