Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy mégiscsa...

Nem gondoljátok, hogy mégiscsak a Fidesz a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés

Abból a szempontból, hogy ki milyen korrupt, talán felülmúlta az Orbán-kormány a baloldalt és az életszínvonal meg az egészségügy, oktatás sincs rendjén.


Viszont a baloldalhoz és a liberálisokhoz képest a Fidesznek viszonylag normális a nemzetpolitikája. Bennük van egy minimális nemzeti érzelem.

Igaz, hogy volt néhány dolog amit ilyen téren sem csináltak jól pl földtörvény de elmondható róluk, hogy jobbak mint az ellentábor.


Viszonylag jól kezelték a migránskérdést felismerték, hogy Brüsszel nagy hibát követ el és, hogy a multikulturalizmus káros.

A Fidesz a cigánykérdésben sem olyan toleráns mint a baloldal.

Inkább csak csendben tűrik, esetleg néha megszólalnak ez ügyben de a lényeg, hogy ők nem védik őket annyira.


Nem ragaszkodnak görcsösen a Nyugathoz és annak értékeihez.

És más nemzetet érintő kérdésekben mint pl. Trianon, határon túli magyarok stb. sem olyan nemzetellenesek mint a baloldal.


Én nem vagyok fideszes, nem szívlelem őket.

De nemzetpolitikájukat tekintve ők a kisebbik rossz és inkább ők maradjanak mint, hogy a baloldal hatalomra jusson.


Ti, hogy látjátok?



2017. nov. 17. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan ezt próbálják magukról elhitetetni.


De ez az állítás már ott megdől, hogy nem csak a Fidesz és az MSZP közöt lehet választani.


Továbbá ha meg ézitek minden olyan dolog amire,, büszke,, a narancsmaffia mind ilyen megfoghatatlan, virtuális hülyeség. Pl,, nemzetibb.,,... Persze.

Én közgazdász vagyok, én a számokat szeretem.

A számok pedi azt mutatják, hogy a V4 országok között mi vagyunk a sereghajtók majdnem minden téren.

Tehát a Narancsmaffia egy kalap xar.

És erre nem mentség, hogy az előttük lévők is inoompetens barmok voltak.

2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%

"Abból a szempontból, hogy ki milyen korrupt, talán felülmúlta az Orbán-kormány a baloldalt és az életszínvonal meg az egészségügy, oktatás sincs rendjén."


Szerintem meg nem.

2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hollófernyiges ***** válasza:
96%
És pontosan mi is az elért eredmény? Jobban tanulnak a cigányok, kevesebbet bűnöznek vagy kevesebb van belőlük? Vagy csak hangzatos szövegek vannak, hogy azt hidd történik valami? Ha nem a Fidesz van a kormányon, akkor most lenne 3 ezer szíriaival több és 18 ezer gyanús hátterű kínai-orosz-arabbal kevesebb, akiknek a befogadása többe került nekünk, mintha mindegyik menekültnek családi házat meg középkategóriás autót vettünk volna.
2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse hogy a második legnagyobb ellenzéki párt nem baloldali, hanem a Jobbik. Illetve hogy az ellenzék közt ott van még az LMP is, akik szintén nem vettek részt az elmúlt 27 év rablásaiban.


Az én véleményem szerint bármi jobb lenne mint a Fidesz.

2017. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1%

"LMP is, akik szintén nem vettek részt az elmúlt 27 év rablásaiban. "


mert a benne csücsülő SZDSZ-esek most LMP-snek hívják magukat?

ugyan az a neolib brancs a gyökér világmegváltó marxista ideológiájukkal

2017. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
#3-al lehet egyetérteni. Talán kiegészitésképpen:"És más nemzetet érintő kérdésekben mint pl. Trianon" Trianon kérdésben milyen pozitiv változást vélsz felfedezni??? (Persze, nem is lehet mert ez a hajo már régen elment, max szájtépésröl lehet szo. De az meg minek?) A határon tuli magyarok a Fidesz számára csak szavazotömeget jelentenek (számunkra nem pozitivum!) Cigánykérdésben milyen pozitiv változást látsz? (Farkas Florián futtatását, kihuzását a hütlen kezelésböl? Kac-kac!)
2017. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

""LMP is, akik szintén nem vettek részt az elmúlt 27 év rablásaiban. "


mert a benne csücsülő SZDSZ-esek most LMP-snek hívják magukat?

ugyan az a neolib brancs a gyökér világmegváltó marxista ideológiájukkal"


Lehet hogy én tudok keveset, úgyhogy világosíts fel, melyik lmp-s felelős szerinted az ország szétrablásáért?

2017. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
egytől-egyik ugyan ahhoz a brancshoz tartoztak, csak most nem másodvonalas káderek ennyi
2017. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Hülyeségeket beszélsz. Egy szegény országot racionális alapon lehet csak prosperálóvá tenni. Ezzel szemben a Fidesz kizárólagosan csak valamiféle rosszul értelmezett, ám nagyon hangzatos, érzelmekre ható propagandával ("régi dicsőségünk hol késel az éji homályban") kábítja, amivel az elmélyült gondolkodásra képtelen embereket orruknál fogva vezeti. Ez kísértetiesen hasonlít pl. a nagyorosz törekvésekre. Ez a hamis nemzetpolitika valójában egymás ellen uszítja a nemzetet adó, magyarul beszélő, de egészen eltérő helyen (esetenként más országban) élő, magyar származású embereket és aki nem veszi észre emögött a hamisságot, az behunyja a szemét és befogja a fülét.
2017. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 TR75 ***** válasza:
Nem. Az előzőekkel egyetemben kártékony bűnözők.
2017. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!