Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért nem rúgja már ki...

Jobbik miért nem rúgja már ki Toroczkait?

Figyelt kérdés
Ha a jobbik nem rasszista, akkor miért nem rúgja ki Toroczkai Lászlót? Hogy lehet egy ilyen rasszista, gyűlölködő ember az alelnök? Én tudom, hogy rasszista, mivel erről kézzelfogható bizonyítékok vannak. Ilyen erőszakos eszméket valló embereket nem lenne szabad a politikába beengedni.

2018. ápr. 8. 01:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Toroczkai tartja a Jobbikban a kopasz barmokat. Ha kirúgja, esik a népszerűségük 10%-kal, utána az egész bagázs átvándorol a Fideszbe.
2018. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kicsit akkor is túlzásnak tartom, hogy ő az alelnök. Van okom nem szavazni a jobbikra szerintem ez is egy ok .
2018. ápr. 8. 01:15
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Mert úgy járnának, mint az MSZP Gyurcsánnyal (valószínű alapítana egy külön pártot és elvinne szavazókat). + Gondolom becsületből sem rúgnak ki olyanokat, akiknek szerepük volt abban, hogy a párt ideáig eljutott és amúgy beletörődtek Vona (új) irányvonalába.
2018. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha Toroczkai legalább kicsit megváltozna. Ő is irányt válthatna. Több emberséget kéne mutatnia. A rasszizmus az szerintem nagyon csúnya dolog. Nem való a politikába. A gyűlölet meg hajlamos elvakítani az embert.
2018. ápr. 8. 01:22
 5/21 anonim ***** válasza:
3: becsületből sem rúgnak ki? És Novák Előd?
2018. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kopasz barmok tudtommal átpártoltak a MIÉP-hez.
2018. ápr. 8. 01:35
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Rasszizmus xD micsoda problémák vannak manapság. Nem akarunk lusta és műveletlen tömegeket unlimited beengedni. (Persze csak parezer jon, de ha egyet is beengedsz jon a tobbi. Tudom... ez is rasszizmus hogy nem akarok szignifikans kisebbseget esetleg tobbseget a hazamban...) Meg nyilván a pakik az indiaiak meg a fekete afrikaiak is menekulnek. :)


Ahelyett hogy síró szír csecsemőket neznénk a független CNN-en és Trump szidalmazása közben a klímaváltozás ellen tüntetnénk genderváltással. Na az már polkorrekt lenne.


Szoval sajnos vona azert nem rugja ki mert kellenek a szavazatok. Azert irom hogy sajnos mert sokan meg mindig nem ertik hogy vona meg a jobbik mar nagyon nem az mint ami regen volt.

2018. ápr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért nem tartom korrekten a rasszizmust, mert vannak olyan emberek, olyan cigányok és zsidók és egyéb származású emberek, akik nem érdemlik meg. Vannak dolgos, becsületes cigányok, vannak tisztességes zsidók és sorolhatnám. Mint említettem a gyűlölet elvakítja az embereket és ezáltal az alany egy kalap alá fogja venni az összes cigányt. Nem érdekli, hogy becsületes vagy nem. Szóval ezért tartom károsnak.
2018. ápr. 8. 01:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Ma magyarországon nagyon kevés a rassziszta. (Off-topic: Általában ezt azokra szokták rásütni akiket elakarnak lehetetleníteni. Ez kb egy inverz cigányozás. De az antiszemitázás is egy inverz zsidózás.)


Én úgy tapasztaltam hogy az elmúlt években az ilyen ügyek kb elhanyagolható szintekre süllyedtek mondjuk 2009hez képest. Akkor naponta folyt mindenhonnan ez(cigányozás es zsidózás), most pedig elhanyagolható. Én személy szerint egyik se vagyok sőt megvetendőnek tartom...


viszont azt sem vagyok hajlandó elfogadni hogy adott esetbe egy népcsoportról ne lehessen úgy beszélni mint ami bizonyos jellemző tulajdonságokkal rendelkezik. (Pl. A cigányok műveletlenek vagy a bevándorlók szaporodnak és nem dolgoznak.) Mindkettő jellemző tulajdonság, nyilván nem igaz mindenkire de az esetek döntő többségében igazak.


Szerintem az a legjobb ha mindenki mondhat amit csak akar, mert a szólásszabadság és nem a cenzúra kellene legyen a társadalom egyik fő alappillére.

2018. ápr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*egyik se vagyok (rasszista, antiszemita)
2018. ápr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!