Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudtok önuralmat...

Miért nem tudtok önuralmat gyakorolni, és normális szinten vitatkozni ha politikáról van szó?

Figyelt kérdés

Ezt is (mint -a legtöbben- a politikai irányultságot) otthonról hozzátok?

Túl nagy kérés? Vagy ennyire nem megy? :)



2018. ápr. 8. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok. Ne általánosíts! De valóban sokan vannak, akiknek ez problémát okoz. Ez szerintem nem otthonról hozott dolog. Nagyon sok mindentől függ. Mennyire ismered az adott témát (egyesek, ha nincs sérvük sértegetnek), mennyire közel áll hozzád a téma (ha az életed, jövőd múlik rajta, nyilván erélyesebben állsz ki), ki a vitapartnered (nehezebb kezelni valakit, aki disznó módon vitázik pl), biztos vagy-e a saját igazadban, a saját véleményed véded-e vagy épp csak köteleznek kiállni az adott dolog ellen..és így tovább...kismillió dolog függő.
2018. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert olyan,mint a foci.Vannak szurkolók és vannak ultrák.
2018. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Aki nem jobbikos az nem is érdemli meg a vita lehetőségét
2018. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Aki nem jobbikos az nem is érdemli meg a vita lehetőségét"

Ok! Jobbikos vagyok (még). Marhára nem értek egyett Vona balra tolódásával. Győzzük meg, hogy maradjak.

2018. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekelne, hogy miért hiszi magát minden magyar átlagember politikusnak, hogy állandóan lökik a politikai dumát? Még a falusi öreg parasztember is nyomja az ilyen szöveget :D
2018. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!