Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova kell mennem szavazni?

Hova kell mennem szavazni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs. Hol lehet ezt megnézni.

Érteasítőt nem kaptam. Érvényes személyim és lakcímem van.

Kvára nem érek rá ezzel a hülyeséggel foglalkozni, de annyian kínoznak, hogy menjek már el szavazni, hogy úgy döntöttem, megyek, csak hogy kevesebb pofont kapjak és adjanak enni.


Szóval hol a büdös retekbe lehet megnézni, hogy egy lakcímhez melyik náci hivatalba kell betolnom a büdös pofámat, hogy szavazhassak?



#depressziós vagyok
2018. ápr. 8. 11:49
 1/5 anonim válasza:
Először is nyugodj meg, menj le a boltba, és kamuzd azt, hogy szavazni voltál.
2018. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt tutod megnézni

2018. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudod* bocsi

Szavazókör sorszámán belül láthatod, hogy melyik utcák tartoznak oda.

2018. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. valasztas.hu-n kikeresheted lakcím (utca) szerint, hova kell menned (vigyázz, van, ahol az utca páros / páratlan oldala is számít!)

2. elvileg telefonálhatsz is a honlapon feltüntetett telefonszámra, és ők kikeresik neked, bár gondolom, jobban jársz, ha eligazodsz magad a neten, mert már napokkal ezelőtt is elég terhelt volt a vonal

Az, hogy nincs meg a papírod, nem számít, nekem sincs már meg régóta, csak én fejből is tudom, hova tartozom:) - személyi és lakcímkártya elég

DE igazad van, hogy "beadod a derekad", menj csak el szavazni!

2018. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Segített.

Megnyugodtam picit. - Jó fejek vagytok, én meg kikészült...


Béke és Térerő mindenkinek!

2018. ápr. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!