Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reggel 7 és délelőtt 11 óra...

Reggel 7 és délelőtt 11 óra között 29,93% a részvételi arány, lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés
A 4 évvel ezelőttihez képest elképesztően magas a részvételi arány elemzők szerint.

2018. ápr. 8. 12:06
1 2 3
 11/22 hájaaa ***** válasza:
30%

"Honnan veszed hogy akik elmentek szavazni azok pont a kormányváltás miatt mentek el szavazni?


Lhet, hogy éppen ellenkezőleg, hogy ne legyen."


Mondjuk ez igaz, rengeteg az import szavazó (erdély, ukrán), de ettől függetlenül az emberek nem azért szoktak elmenni szavazni ha valami nagyon jó, hanem azért hogy valami ellen kinyilvánítsák véleményüket

2018. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
#8. Ezt olvastad csak, nem veled történt és nem is ez történt. Hazudni sem kell ám :)
2018. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 8. 12:24
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es. Arról az emberről van szó, akit a tévé is mondott.
2018. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 8. 12:32
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Az én ismerősöm az, igen. Mit nem hiszel el? Olvasd el a híreket.
2018. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

Nos a rendszerváltás óta nem volt ilyen és ennek 2 oka lehet:


1. Vagy az emberek agyát sikerült a kormánynak teljesen kimosni és rettegnek, ha nem szavaznak rájuk jönnek a pakik (mellesleg csukott szemmel élnek? Minden második méteren van egy bevándorló 4-5 fős férfi csapat)


2. Mindenkinek elege lett és változást akar.


Este kiderül melyik győz engem nem érdekel csak leírtam a véleményem.

2018. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
0%
Csak adjatok nekem egy puskát és tiszta rálátást... ;)
2018. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"engem nem érdekel csak leírtam a véleményem"


Engem viszont érdekel, mivel a saját országomról van szó, nem egy olyan országot akarok, ahol egy rendszer rettegésben, terrorban tartja az embereket.

A demokráciának nem az a lényege, hogy határontúli szavazókat buszoztassanak Magyarországra, valamint ahol lefizetik a szavazókat x összegért, hogy a Fidesz-KDNP-re tegyék azt az X-et!

A demokráciában tiszta és tisztességes szavazásnak/választásnak kell lezajlania CSALÁS nélkül!

2018. ápr. 8. 12:49
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz meglepetés.


"Megyei bontásban Budapesten a legkisebb a részvétel, 1,92 százalék, Békésben pedig a legmagasabb, 2,59 százalék."


Bp-en ugyanannyian szavaznak. Itt az ellenzék erős. Vidéken a Fidesz az erős. Ők jól tudtak mozgósítani.


[link]

2018. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!