Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarázná mikor...

Valaki elmagyarázná mikor lehetséges a kormányváltás? Miért akarja mindenki leváltani? Nem igazán érdekel a politika ezért azt se tudom mi hogy megy, nem akarok vakon szavazni.

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon élek de most épp itthon vagyok, ezért úgy gondoltam elmennék voksolni ha átlátnám a helyzetet.
2018. ápr. 8. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%

#3


A legideálisabb az lenne, ha az összes múmiapártot eltüntetnénk (fidesz, mszp, dk) és kezdődhetne valami "új" modernebb pártokkal (jobbik, lmp, együtt stb.)

2018. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
#11, honnan veszed, hogy az ellenzékiek kevesebben vannak? Négy éve is több volt az ellenzéki, mint a fideszes, csak megosztottság, ill. a fidesz által átformált választási rendszer (+ugyebár a csalások; 200 külhoni egy magyar lakcímre bejelentve, fáért/erzsiért megvásárolt szavazatok, öregek otthonában “ide tessék tenni egy x-et”, munkavállalók megfélelmlítése jellemzően állami szférában... stb.) miatt nyertek. Kérlek tájékozódj, mielőtt valótlanságot állítasz! Köszönöm.
2018. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, 10-esnek szántam (bár gondolom ez lejött...:))
2018. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt, ha nem kaptál értesítést, hogy jegyzékbe vettek, akkor az sem biztos, hogy szavazhatsz. Ha felmondtad az állandó lakhelyed, akkor biztosan nem.


Másfelől elmagyarázni nem lehet. Egyet tehetsz. Megnézed szavazós portálokon, hogy a körzetedben kit tartanak legesélyesebbnek. Kész, elmész, behúzod őt és a pártját. Most már jobbat nem tehetsz.

2018. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!