Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nagyon durva, nem értem,...

Ez nagyon durva, nem értem, hogy miért kell szavazásnál ekkora sorokat kiállni, és ez mostmár lassan minden választásnál így van. Ez felháborító, nem?


2018. ápr. 8. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
ez veszélyes!
2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát de. Amerikában az egyik hullámvasúthoz pl 3 órát álltunk sorba mikor a Cedar Pointban voltunk. De ott legalább volt a “siker”. :D
2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
De.
2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Valahol olvastam, hogy egy Fideszes nő úgy lett Jobbikos, hogy közel 2 órát várakozott, hogy szavazzon, és így lett elege a Fideszből :)
2018. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
4 évente egy felnőtt embernek ennyi bele kéne hogy férjen, abba a hű de elfoglalt átlag életébe, az értelmesebb kivárja a sorát, a leszarom típusúak meg be sem állnak a többihez.
2018. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom a kormány hibája. Jövőre talán máshogy lesz.
2018. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%
Ez felháborító!
2018. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

BÁCS KISKUNBAN NYERT A JOBBIK!!!!

[link]

2018. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

"Valahol olvastam, hogy egy Fideszes nő úgy lett Jobbikos, hogy közel 2 órát várakozott, hogy szavazzon, és így lett elege a Fideszből :)"


Tyű, ezek aztán az elvek...

2018. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"4 évente egy felnőtt embernek ennyi bele kéne hogy férjen, abba a hű de elfoglalt átlag életébe, az értelmesebb kivárja a sorát, a leszarom típusúak meg be sem állnak a többihez."


természetesen kiállja a sort az ember, ha másképp nem megy, DE:

- ez a legfontosabb állampolgári jog, amit biztosítani kéne

- pontosan és előre lehet tudni, hogy hányan mennek, mert a sorok az átjelentkezőknél vannak általában

- 4 éve is ugyanez volt, miért nem lehettett volna tanulni belőle? ahol én voltam már reggel is sor volt az utcáig, nemhogy este

- és ez elriasztja a fiatalokat a szavazástól, akik most szavaznak életükben először, és talán még nincs is határozott elképzelésük, ha ekkora hoszzsú sorok vannak, talán legközelebb nem is megy el

2018. ápr. 8. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!