Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Párbeszéd párt drogpolitikája?

Párbeszéd párt drogpolitikája?

Figyelt kérdés
van valamilyen linketek a párbeszéd drogpolitikájáról? (lehetőleg ne 2010-es, minél frissebb legyen) Tényleg szimpatizálnak a marihuána legalizálásával?
2018. ápr. 8. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Zöld párt, szeretik a zöldet. :D
2018. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudjon már a kedve s publikum az érdeklődésemért: a 21. században ez még kit érdekel?
2018. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
A kender ősi magyar növény. Sámán ország vagyunk.
2018. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A linkre már nem emlékszem, de úgy tudom csak orvosi használatra akarták legalizálni
2018. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló: engem. nyilván nem poénból kérdeztem. természetesen az egész drogpolitikája érdekel a pártnak, nem csak a marihuána-legalizációra vonatkozó rész. A többi válaszoló közul valaki esetleg tud konkrétumot is mondani, ahol ezt mondták/erre utaltak?
2018. ápr. 8. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Én viccből írtam részben ezt, hogy a kender ősi magyar növény (amúgy tényleg az, csak nem ez a fajta). De szerintem a magyar táltos hagyományokkal összeférnek az ilyen jellegű növények, amiket használnak már régen vallási célokra, vagy indiánok gyógyítani.


Szerintem a Jobbik simán mögé állhatna. Gazdaságilag is jó lenne az országnak.

2018. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én úgy tudomva jobbik teljesen ellene van
2018. ápr. 8. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
#7 igen én is úgy tudom. de kíváncsi lennék egy az ilyen szittya magyar körökben mennyire megy a használat. nekem az az érzésem, hogy eléggé.
2018. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a marihuánát talán legalizálnák, viszont a többi drogot nem. Ellenben a drogprevenciót nagyon fontosnak tartják. Álláspontjuk szerint nem a kriminalizálás lenne a cél, hanem a megelőzés ill. a kialakult helyzet kárenyhítése a társadalomra és az egyénre nézve.

Tudom, hogy foglalkoznak a témával, pár hónappal ezelőtt néhány politikusuk több civil szakemberrel együtt részt vett egy kerekasztal beszélgetésen, de az eredményeket nem ismerem.

2018. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!