Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a parlamenti...

Mi a véleményetek a parlamenti választás eredményéről?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Siralmas
2018. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Megnyertük éljen Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke Fényesége előtt most az egész világ Tündököl 🇭🇺
2018. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nagy kő esett le a szívemről.😁
2018. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szomorú, de én örülök, hogy végre vége. Megkönnyebbültem, hogy végre megszűnik a gyűlöletkampány és talán már nem fog a csapból is a politika folyni.
2018. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meglepő, hogy a Fidesz ilyen jól szerepelt. Azt hittem listán csak olyan 40-45%-ot kapnak és összesen csak 110-120 parlamenti mandátumot szereznek.
2018. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Simicska erősen káromkodhat most, meg Soros is, már ezért megérte... :)


Kevés európai pártvezető mögött van 50%-os választói bizalom, ez nagy erőt fog adni Magyarország számára következő nehéz diplomácia mérkőzéseken.

2018. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Különösebb meglepetés nem ért, bár abban azért bíztam, hogy soha többé nem lesz egy pártnak sem 2/3- os többsége.
2018. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Azt tudtam,h ezek nyernek.. de hogy ennyivel? Számomra hihetetlen,hogy ez a rengeteg ember ezért ment el szavazni... Tisztán ez a 2/3ad biztos nem lett volna meg!
2018. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!