Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az egyéni...

Mit gondoltok az egyéni választásokról? Szükséges a listás mellett?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 02:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is az egyéni fontosabb a listás mellett. Viszont az nem jó, hogy a győztes mindent visz.


Ha rajtam múlna, csak egyéni szavazólap lenne, de 1 plusz és 1 mínusz szavazattal. Így a megosztó politikusok kihullanának és a kompromisszumkész jelöltek nyernének.

2018. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Miért kéne mindkét szavazatot ugyanarra adni. Mondok egy példát. Nekem a Jobbik politikája tetszik országos szinten, viszont a helyi képviselőm (Fidesz) nagyon jól látja el a feladatait, mert ömlik a pénz a városomba, meg jönnek a fejlesztések.


Ezért listán Jobbikra szavazok, egyéniben meg a Fideszes jelöltre. Ennyi, így működik, ez egy jó rendszer.

2018. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!