Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit éreztek, amikor ilyen...

Mit éreztek, amikor ilyen videót láttok?

Figyelt kérdés
Én egyszerre haragot és elkeseredést: https://www.youtube.com/watch?v=YgSbHNvIuns

2018. ápr. 9. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezek debilek. Undorító csürhe. Fáj a szívem, hogy ilyeneknek is szavazati joguk van. Tanulatlan, műveletlen, neveletlen senkiháziak. Se a Fidesz, se a Jobbik oldalán nem állok, de ez felháborító. Akármennyire is radikális párt, ezt mégsem érdemli. A tisztességes kampányolás mindenkinek kijár. Ezt "ezek" elfelejtették. Ilyenkor megértem a rasszistákat.


- Én festettem.

- De ez nyomtatva van.

- Igen.


xD

2018. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 9. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Magyarország egyetlen reménye ha legalább érettségi meglétéhez kötnék a szavazati jogot.


Akkor a Fidesznek tegnap 10% lett volna...

2018. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem jó ilyen romákat látni,mert sajnos csak őket mutogatják.

Az értelmiségi romákat akik érvelnek a jobbik ellen azokat nem mutogatják.

Ezt sajnálom!

De mondjuk ki.vona saját maga kijelentéseinek köszönheti ezt a düht amit láunk a videon.

Én annak a riport láttán vesztettem el a fonalat amiben kémiai kasztráltatná a romákat de a migránsokat behozná,támogatná őket hogy "szaporodjanak".

Ha a magyarságról beszélne valaki így lehet ők se viselkednének külömben.

2018. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Linkelnéd azt a videót, amelyikben azt mondja, hogy behozná és támogatná az (helyesen) emigránsokat?
2018. ápr. 9. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:21


Ezt nem akartam látni. :( Most teljesen letörtem. Ilyen nem létezhet. Ennyire? Ennyire sötétek? Ezeknek van szavazatuk?

2018. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Magad is láthatod. Ráadásul az ő szavazatuk ugyanannyit ér, mint a tiéd.
2018. ápr. 9. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem találom.

De a youtube-on fent van egyik riportban.

Kb 1 órás riport.

Most csak ezt találtam gyorsan.



[link]

2018. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok ebből sok következtetést levonni, mert ez egy részlet egy kb. 1 órás beszélgetésből. Egyébként a valódi menekülteket segíteni kell, ahogyan a gazdasági bevándorlókat is, hiszen sok magyar is vándorol ide-oda a jobb megélhetés érdekében. Az ilyen embereket hívják migránsoknak, vagyis emigránsoknak. Ne tegyünk különbséget emigráns és emigráns között.
2018. ápr. 9. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából már semmit. Kampány Fidesz- módra.
2018. ápr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!