Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik az előző néhány...

Azok, akik az előző néhány szavazásra már nem mentek el, mert úgy érezték, hogy fölösleges, mert úgysincs normális párt a parlamentben, azok milyen pártra szavaznának?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én nem mentem, ha alternatíva hiány van, akkor semmi értelme. Az hogy miylen párt nem érdekel csak olyat terjesszen kínáljon amire nekem és környezetemnek, s a társadalom nagy hányadának szüksége van. De most meglátom mit tesz le a momentum vagy Botka László. Érthető mért.
2017. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én elmentem szavazgatni, de nem sok értelme volt.

Már nem szavazok semmire, mert teljesen felesleges.

Megválasztják A pártot, A párt tagjai szétlopják az országot, az emberek nagy részének nem tetszenek. Utána nagy hősként felbukkannak B párt tagjai és szavazz rájuk, mert ők megmentenek A párttól. Megválasztják őket és kiderül róluk, hogy még nagyobb szemétládák, de van egy rakás zombi, aki megölne, ha bármi rosszat mondanál róluk.

Aztán megjelenik C és D párt, akik hófehérek és szavazz rájuk. Már dörzsölgetik a tenyerüket, hogy milyen sokat fognak lopni.


Ebben az országban olyan kultúra van, hogy dicsőség lopni, mert akkor te vagy a faxagyerek, aki megszerzi a sok pénzt. Ilyen mentalitás mellett meg mit akarunk? Hogy majd egyszer nem lesz lopás, amikor éppen az a dicsőség?

2017. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak eljártam szavazgatni. Az MSZP lopott, oké váltsuk le, mondták. Orbán keményen megmondta, hogy ha leváltják az MSZP-t, akkor megszűnik a korrupció, a tolvajokat felelősségre vonják, és az adókat csökkentik, a gazdaságot meg felpörgetik. Ezt sokan elhitték neki. Orbán nyert is. A korrupciót még magasabb fokozatra kapcsolták, senkit nem számoltattak el, az adókat felemelték, és a gazdaság se pörög. Most itt a Jobbik. Mit ígérnek? A korrupciót felszámolják, a felelősöket elszámoltatják, a béreket európai szintre hozzák, a gazdaságot felpörgetik. Mit ígér a baloldal? Hát kb ugyanezt. Most szerinted ki az aki még hisz ilyen ígéreteknek? Ellenzékben mindegyik párt nagy szavakat mond, és nagyon korrupcióellenes. Kormányon meg csak nekiáll mind lopni. És soha nincs elszámoltatás se. Ezek után nem csoda ha az ember nem megy nagy kedvvel szavazni.
2017. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ugye tudod, hogy az összes párt szavazói titeket hisznek hazaáruló birkának? Az mszp azt mondja, ti miattatok van hatalmon a fidesz, és hogy szavazzatok rájuk. A jobbik szintén ezt mondja. A fideszesek szintén nem értik, ha valaki nem megy szavazni. Azaz? A legtöbb ember azokra neheztel a legjobban, akik otthon ülnek ahelyett, hogy elmennének szavazni. Tehát most már az is baj, ha az ember nem megy el szavazni.
2017. márc. 3. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem talán nincsenek is olyan nagy igényeik. Kezdetnek az is megtenné, ha jönne egy párt, amelyik nem visz mindent ami mozdítható és nem nézi teljesen hülyének az embereket.
2017. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, és ezt honnan lehetne tudni róluk? Az ellenzék úgyis azt csinálná, hogy az adott párt egyetlen egy hibás kijelentése miatt lebeszélik arról az embereket, hogy rájuk szavazzanak.
2017. márc. 3. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz nyomort hoz és diktatúrát épít, a többi párt csak nyomort hoz, akkor én inkább választom a sima nyomort :)
2017. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ti pedig mind csupa negatív hullám vagytok! Hát nincs bennetek hit? Gondoljátok azt, hogy a következő kormány már jobb lesz, és akkor biztosan jobb lesz!
2018. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!