Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma senki nem dolgozott, hogy...

Ma senki nem dolgozott, hogy 5 percenként érkeztek a szavazásról szóló kérdések? És elég sok válasz is érkezett rájuk.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

És?

Mi a kérdés?

2018. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

De a legtöbben dolgoztak ma. ;)

A kérdéseket a szokásos gyíkos primitív trollok, ostobák, rettegők írogatták ki, és válaszolgatták is meg.


Ugyanazok a 24/7 itt vergődő alakok.

2018. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pihenős vagyok ma meg holnap, tegnap meg szombaton dolgoztam, tegnap is szinte az utolsó 20 percben érkeztem be szavazni, ráadásul én voltam az utolsó is :) Ezt azért tudom mert a barátnőm volt bizottsági tag :)
2018. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez Te vagy? :D

2018. ápr. 9. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem, viszont nem írtam ki kérdést.
2018. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg, azért , még több, mint 9,5 millió az ország népessege. Ebből azért eleg sokan lehettek otthon akar delelőtt, akar délután, vagy este. A valasztás meg nyilván sokakat foglalkoztat.
2018. ápr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!