Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem tud írni, olvasni az...

Aki nem tud írni, olvasni az miért szavazhat?

Figyelt kérdés

A videó elején:

[link]


2018. ápr. 10. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert állítólag attól még lehet politikailag képzett.

Mondjuk nem tudom melyik mesefilmben, de biztos

2018. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Mert ez a demokrácia azért.
2018. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Üdv a demokráciában, ahol analfabéták, síkhülyék, post komcsi nyugdíjasok és megvehető szavazatú kissebbségiek döntenek egy ország sorsáról. Régen még hülyének néztem a Jobbikot a királyság visszahozatala miatt. De jobban belegondolva...
2018. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert a demokrácia a hülyék diktatúrája.
2018. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A demokráciának nem előfeltétele az hogy bárki szavazhasson, ahogy ma sem szavazhat mindenki. Ahogy a 18 év alattiak nem szavazhatnak, úgy ki lehetne zárni azokat is, akik mondjuk nem tudnak kétjegyű számokat összeadni. Csak az utóbbi száz évben lett divat, hogy mindenkinek jár minden, ezzel együtt a szavazati jog is. Nyilván az ostoba emberek szavazati joga minden szempontból káros, de sokan felülnek az egyenlőségpárti demagógiának.
2018. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Demokrácia szépségei, egy vezető kellene, aki értelmes, most van 1 hülye és 5 aki szívesen lenne hülye :D
2018. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha nem így lenne nem tudnának megvenni milliónyi agyhalottat bözsi utalvánnyal és kiló krumplival
2018. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal a pár ezer analfabétával van a gond. Nem sokat befolyásol a szavazatuk. A probléma sokkal mélyebben gyökerezik. Az ország elképesztő szellemi válságban van és ez csak rosszabb lesz.
2018. ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért szavazhatnak, mert csak az ilyenekkel tud nyerni a fidesz, nyilván nem a tanult értelmiségiekkel. Nekik ez így tökéletes, minél butább az ország, annál inkább beveszik a Soros-migráncs mantrát, és vásárolhatóak meg 10e Ft-os Erzsébet-utalványért, nem véletlenül süllyesztik az oktatást is tovább. Szomorú.
2018. ápr. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 hát... nem tudom mennyire igaz, de én úgy hallottam a lakosság 20%-a analfabéta
2018. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!