Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Miért szavazt...

Fidesz szavazók! Miért szavaztatok a Fideszre?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív jellegű, csupán szeretném, ha leírnátok, hogy miért döntöttetek így, és ezt érvekkel alátámasztanátok. Érdemes lehet leírni, hogy családos vagy-e, illetve hogy mivel foglalkozol, miben nyilvánultak meg az életedben eddig pozitívan a Fidesz tevékenységei.

A kérdés valóban nem provokatív szándékú.



2018. ápr. 10. 16:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%

Egyértelmű, hogy "migráns, ENSZ, Brüsszel, Soros, rezsicsökkentés, CSOK és határzár" az érvük, semmi más.

Ha tévednék, akkor cáfoljanak meg!

2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy én látom őket:


- CSOK miatt

- Családi adókedvezmény miatt (Ha egyedülálló vagy nem is számítasz embernek)

- Egykulcsos adórendszerben érdekeltek

- Haveri vállalkozók

- Tehetősek (ergo egy tehetős szarik a közéletre)

2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Én azért, hogy az ellenzék elvette volna a lakást, a nyugdíjamat és bevezette volna amit az unió akar, az arab számokat és az arab öltözködést.
2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Tessék, egy másik kérdés alól egy fideszes válasz/érv:


"Hogy fájhat az egyetemi lipsidióta tömegnek, hogy fasorban sincsenek a szánalmas pártjaik. :)

12 év Fidesz, ízlelgessétek. :) Ja, és köszönjük! Nélkületek, kihanemén, pökhendi észosztók nélkül nem lett volna ekkora a győzelem! Nem kértek ebből és nem is fognak már soha. Jó tüntetgetést! Pusssz


Szerencse, hogy nem az MSZP alatt mentek tüntetni, félhetnétek a gumilövedékektől. XD A Nagy Demokráciában. XD

Na jó, már eleget rúgtam belétek, többet úgysem kell, a Nagy Élettapasztalatod és Ismereted bőven elég.

Puszi-mucika!"


:D Hát na. Van egy szint, az biztos, bár szerintem az ilyet a legtöbb fideszes is szégyelli.

2018. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Oh megjelentek a fidesz trollok, tán nem tetszik, hogy az igazat írtam le, hogy aki fidesz szavazó, az megélhetés miatt szavaz rájuk?
2018. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%

A CSOK-ban nem vagyok érdekelt, a migránsok miatt előbb-utóbb szerintem konkrétan háború lesz itt, Európában (tehát nem attól féltem, hogy az ellenzék beengedi őket, a probléma szerintem összetettebb), pályakezdő 25 éves vagyok. Nem vagyok gazdag, hanem középosztálybeli.



Viszont konzervatív vagyok, nem liberális, hagyományszerető, nem a multi-kulti híve és sok dologban régivágású.


Nem vagyok elégedett a Fidesszel, de kimondottan elégedetlen se, nem vártam, hogy 8 év alatt elérjük a nálunk sokkal gazdagabb országok szintjét.


Fejlődést azért jócskán látok, igen, az eü-ben is! 2016-ban jóformán egyedül ápoltam és temettem el rákos Hozzátartozómat, és sorolni tudnám a pozitívumokat is!!



Leginkább: a legvadabb rémálmaimban se térjen vissza az MSZP vagy Gyurcsány (DK).


Amúgy ha kormányváltás lett volna, akkor 4 év múlva az új kormányt szidnánk.

Minden politikus lop!

Lehet egy gazdag nyugati országban kevésvé fajsúlyos ez.



Ennyi.

Jöhet a 0%!

2018. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%

Azért szavaztam rájuk, mert úgy érzem, hogy a sok disznósággal és problémával együtt az összkép mégis inkább pozitív. Értem ez alatt a következőket:

- az államadósság ha lassan is, de csökken;

- a bérek érezhetően emelkednek;

- a munkanélküliség alacsony;

- és igen, örülök, hogy nem engedünk be magukat azonosítani nem tudó, erősen eltérő kultúrájú embereket az országba.

2018. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
Én azért mert a családomban pozitív változást hozott a fidesz kormány. Engem személyesen nem érintenek ugyan ezek de a család egy részét igen. Bátyám három gyereket nevel biztos jól jön a plusz 99 ezer adókedvezmény. Az egykulcsos szja megszüntetése is hátrányosan érintené őket már miattuk is a fideszre szavaztam. Édesanyám 40 év munkaviszonnyal korábban nyugdíjba tudott menni. Ha adót csökkent az állam a munkáltatómnak én azt meg szoktam kapni béremelés formájában mivel stratégia megállapodás van kötve a két fél között. Ennyi kb.
2018. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Én azért, hogy az ellenzék elvette volna a lakást, a nyugdíjamat és bevezette volna amit az unió akar, az arab számokat és az arab öltözködést.


Pont a drága kormányod miatt nem lesz nyugdíjad-tehetséges dolgozó fiatalok kimennek külföldre,aki itt marad az vagy már öreg, vagy nem szeret dolgozni, esetleg megélhetési gyerekszülő, vagy nincs olyan kvalifikáltsága hogy külföldön is megélhessen(itthon sem keres annyit hogy annyi adót vonhassanak tőle hogy eltartsa az itthon maradó millió nyugdíjast).


Milyen lakást? A bedőlt devizahitel miatt elúszókat? Vagy a megduplázott albérletárral terheltet? Esetleg a megduplázott törlesztőrészlettel megterhelt hitellel vettet? A kormány miatt a fiatalok 80%-ának esélye sincs 50 éves kora előtt saját lakáshoz jutni, 50%-uknak még reménytelenebb a helyzete, mert sosem tudnak összespórolni annyi önerőt hogy hitelt kapjanak.


Arab számok? Melyik kormány is telepített be 23 ezer migránst? Csak nem a Fidesz? Jaa de.


Mióta megvannak az eredmények, több volt évfolymatársamtól(orvosok) hallottam hogy már tárgyalnak a külföldi kórházakkal. Mi is megyünk pár hónapon belül, nekem és a férjemnek már úgy néz ki megvan az állásunk.

2018. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
ma 16:46 Miért te mi alapján szavazol te észlény? Teljesen normális dolog ha valakibarra szavaz akitől anyagi segítséget juttatást remél. Miért a gyereket vállalóknak a Gyurcsányra kellett volna szavazni aki el akarta törölni a családi adót? Senki nem szavaz a pénztárcája ellen.
2018. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!