Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert szavaztatok a fideszre...

Viktorvarga kérdése:

Miert szavaztatok a fideszre emberek?

Figyelt kérdés
az mszp-szavazokat nem kerdezem mert azt tudom,de a fideszesek fele normalis ember.egyszerüen nem ertem...
2014. ápr. 7. 21:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%

A FIDESZ sokkal jobb az MSZP-nél !! Akármennyi kritikát lehet megfogalmazni ellene.


Már nem veszünk fel kölcsönöket, mint az MSZP idejében, az IMF-nek sem tartozunk


Sok közmunkaprogram indult.


Rezsicsökkentés van

2014. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
Egykulcsos adó, családi adókedvezmény. Csak ennyi, több marad a pénztárcában. Ezt mindenki más el akarta venni.
2014. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
kell a stadion -.-
2014. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
de figyeljmär,az orszag ehezik,hulladekot eszünk,fel orszag rakban hal meg,naponta gyilkolnaka ciganyok.rengeteg ember 60-70 eezret keres.ugyelünk mint az allatok.en volt h kimentem ausztriaba ismerosökhoz es majdnem szo szerint sirva fakadtam.
2014. ápr. 7. 21:43
 5/35 ivcs válasza:
90%
az IMF hitelt úgy fizették ki, hogy kötvényeket vásárolt az ország, szóval ugyanúgy el vagyunk adósodva, csak éppen már nem az IMF-nek
2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%

"az orszag ehezik,hulladekot eszünk,fel orszag rakban hal meg,naponta gyilkolnaka ciganyok.rengeteg ember 60-70 eezret keres.ugyelünk mint az allatok"


kicsit borúsan látod a világot. változtass valamin. a politika nem fogja megoldani a problémáidat.

2014. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

"Rezsicsökkentés van"

Ezzel mindent elmondtál magadról, ahogy a hozzád hasonló fogyatékosok is.

2014. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
#1 akkor az orosz hitel mi volt? Jótékonysági adomány?
2014. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
42%

"de figyeljmär,az orszag ehezik,hulladekot eszünk,fel orszag rakban hal meg,naponta gyilkolnaka ciganyok.rengeteg ember 60-70 eezret keres.ugyelünk mint az allatok.en volt h kimentem ausztriaba ismerosökhoz es majdnem szo szerint sirva fakadtam."


És ez mit számít, amikor Magyarország jobban teljesít?

Vagy te nem érted, hogy Magyarország jobban teljesít?

2014. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Azér, mer Orbán ad nekünk hámhuszat, a Séf bá szüleitől meg nem kaptunk.

Hát igen, mi már csak ilyen undorító, Loch Ness-i, rákfajú, őskori szörnyetegek vagyunk.

2014. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!