Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire számítotok a potenciális...

Mire számítotok a potenciális csalások miatt? Lesz újraszámlálás, esetleg megismételt szavazás?

Figyelt kérdés

Mire számítotok a potenciális csalások miatt? Lesz, vagy nem lesz újraszámlálás, esetleg megismételt szavazás?

Na és ha lesz akár újraszámlálás, akár megismételt szavazás, akkor az csak pár botránygyanús körzetben lesz, vagy országosan minden körzetben?



2018. ápr. 10. 17:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
54%

8: Igen, szerintem is ott hibáztak nagyot a fiúk, hogy túltolták a biciklit.

Amikor Gulyás Gergő 100 mandátumról feletti eredményről beszélt, akkor már sejteni lehetett, hogy ezek tudnak mindent már.

2018. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
62%

#6


És miből tart érvénytelenné tenni egy szavazatot? Nem a Fideszre szavaztál? Behúzok még egy x-et a papírkádra, hoppá, máris érvénytelen. Abban a szavazókörben, ahol én szavaztam, köztudottan Fideszes volt a bizottság összes tagja. Erről ennyit.

2018. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
42%

"Méghozzá kétharmaddal. Az emberek zöme ezt akarta. Tessék ezt elfogadni."


Háát hooooogyne. Te még hiszel a tündérmesékben, meg a tisztességes szavazásban egy korrupciós listában előkelő helyen álló országban? :DDD Hány éves vagy, 3? :DD

2018. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
23%
Muszáj valaminek lenni, akkor is ha ugyanez lesz az eredmény. Ne nyugodjunk bele abba, hogy nálunk is ruszki szavazás zajlik. Ha más nem arra talán elég lesz, hogy a Fidesz ne szervezze a jövőben ezeket a fajta csalásokat, vagy legalább is állítsa le róla a jövőben a delegáltakat ha nem szándékosan központilag rendezték a dolgokat. Ne süllyedjünk ilyen mélységekbe soha többet amibe ez a választás lett süllyesztve. Az ellenzéki és független delegáltak olyanokat mondtak el ami tűrhetetlen.
2018. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%

Azért az ilyen bakik...

[link]

...mindenkinél kihúzzák a gyufát, akiknek legalább 2 számjegyű az IQ-juk. Engem jobbikos létemre sem zavar a Fidesz regnálása (amíg a jobboldalon vagyunk, addig nekem jó), de így, ebben a formában nem veszi be a belem az eredményt.


Én nem jósolok túl nagy sikert ennek a demonstrációnak sem. Kimennek páran, aztán vagy el lesznek hajtva, vagy hazamennek maguktól, vagy jönnek a vízágyúk. Miért vallaná be a kormány, hogy csalt? Vagy ha be is vallja, miért mondana le? Forradalom, a magyar vérmérsékletet ismerve, nem lesz, sőt egy hét múlva már el is felejtik az emberek, hogy most nyolcadikán választás volt.


Egyébként ha a befényképezett szavazatösszesítő lapok valósak (márpedig alighanem azok), akkor még egy esetleges újraszámlálás után is I. Viktor marad hatalmon, csak éppen nem kétharmaddal.

2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
43%

#11


Miskolc, első választókerület, 1% a különbség a Fidesz és a Jobbik jelöltje között. Az összes előrejelzés szerint a Jobbikos messze verte a Fideszest. Szóval de. Számít.

2018. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
57%

8: Ugyanez mindenhol felénk is.


A legdurvább az volt, hogy fideszes ismerősöm (egy értelmes, intelligens ember, nem savasbácsi kategória) is le volt döbbenve a 2/3-on.


Nagyanyám! nyugdíjas! szomszédai van teljesen kibukva, merthogy ők kormányváltásra szavaztak, taktikailag.

2018. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
58%

Semmi nem lesz. Épeszű ember nem gondolhatja komolyan, hogy a valóságban a Jobbik - hiszen ők a második legerősebb párt - valójában 49 % - ot kapott, közben a Fidesz meg 19 - et, csak elcsalták.


Minden elemzés és előzetes várakozás szerint - az álmodozókat leszámítva - várható volt, hogy a Fidesz nyer, az volt csak a kérdés, hogy kétharmaddal vagy anélkül.

2018. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
19%

Időpont ma 17:38


Sajnos egyet kell értenem veled. a magyar nép egyáltalán nem a tökösségről híres, akkor se zavarnák el ezt a korrupt férget, ha mindenkitől elvenne mindent.

2018. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
71%

nehezen bizonyítható mert az ország 3/4-én a szavazókörökben nem volt ellenzéki delegált.

Így aztán feladták a labdát?

2018. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!