Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona miért mondott le a...

Vona miért mondott le a képviselői mandátumáról is?

Figyelt kérdés

Egy 20%-ot elért párt, a legnagyobb ellenzéki párt vezetője. Egy olyan párt vezetője amelyik 10-éve a semmiből, szinte a teljes ismeretlenségből, ért el ilyen óriási eredményt, hogy a parlamentbe jutás után két egymást követő választáson is 20%-ot elérő, közelítő óriási eredményt ért el a vezetésével.

"Cukiság" kampány humbug, "vád", ide vagy oda. Azóta amióta a Jobbikot először láttam komolyan színre lépni és ahogy az eltelt évek alatt egyre jobban megismertem én mindig is egy Nemzeti Konzervatív néppártot láttam benne már akkor, melynek része volt a pragmatikus és értékelvű ultranacionalizmus rajzolatai is, pl. Magyar Gárda, gárda mellény büszke viselése parlamentben, amit jó dolognak tartok a mai napig, abban az időben abban a politikai miliőben nem is csinálhatták volna jobban, és ebben a politikai helyzetben pedig ez a volt a legjobb amit tehettek, ez a higgadt és megfontolt, a Néppárti jellemzőt felmutató arculat és kampány volt a legjobb amit tehettek, aminek meg is lett a nagyon jó eredménye a parlamentbe jutás óta a második 20%-os eredmény.

Vona lemondhat de a Párt élén az építkezésben véghez vitt munkájának érdemei megkérdőjelezhetetlenek.

Ha mint pártelnök lemond, hát lemond, de a képviselői mandátumáról nem kellene, mint képviselő szerintem maradnia kellene mert ez az újabb 20%-ék az ő érdeme is ami egyáltalán nem kicsi eredmény, sőt óriási eredmény.



2018. ápr. 10. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Bukott politikus, Dávid Ibolya II.
2018. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

A saját pártja is ki fogja csinálni, a magyar nemzeti érzelmű emberek számára a legnagyobb ellenségnek a globalista, liberális, sorosista "értékrend"nek kellene a legfőbb ellenségnek lennie, nem a fidesznek.


Rengeteg embernek rengeteg munkája és pénze van abban hogy ilyen erős legyen ez a párt, ez nem Vona érdeme.


Alapítson egy másik pártot vagy lépjen be a DK-ba ő oda is megfelel.

2018. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a gyűlölködő, semmit mondó, ostoba, p*veregető fröcsögést, hogy Vona megbukott. Ő nem egy jött ment MSZP-s vezető, akit a párt 2 hónap után kipaterolt, mert még 5%-al lentebb döngölte a támogatottságot. 2003-tól ő építette fel ezt a pártot. Az ő munkája az a 20%, amit 8.-án kapott a Jobbik. Felépít egy 20%-os pártot, és VAN POF*TOK AZ ELSŐ VÁLASZTÁSON, AMIKOR NINCS ÉRDEMI NÖVEKEDÉS, ARRÓL BESZÉLNI, HOGY MEGBUKOTT? Ez még a Fideszesektől és a legalja, minden létező erkölcsi értékrend megcsúfolása.



Ő szerintem amikor a vállalást tette, már akkor eldöntötte, hogy kiszáll a politikából. Nyilván nem fog egy megkérdőjelezhetetlen vezető beállni közönséges párttagnak. Vona Gábor ellen karaktergyilkosság történt, Orosz mintára egy jól működő sémával lejáratták. Ehhez a karaktergyilkossághoz sok milliárd forint kellett, de elérték. Hazugságokat terjesztettek róla (több 100 megnyert per ellenére sem tájékoztattak senkit ezeknek a hazugságoknak a tisztázásáról), ezeket a hazugságokat adófizetői milliárdokból az emberek fejébe ültették, és megtörtént az orosz mintára, x milliárd forintból megvalósítható karaktergyilkosság. Ez volt az oka annak, hogy a párt nem tudott tovább építkezni. Aki Jobbikos volt, az mind tudja, hogy mennyi hazug mocskolódáson ment át Gábor, én őszintén mondom, nem bírtam volna ki. Bele törtem volna ebbe.


Szóval a pártja érdekében annyit tudott tenni, hogy kilépett, mert a személyét már lejáratta a narancs média az adófizetők pénzéből. Mert egy kereskedelmi TV a REKLÁMADÓ mellett NEM TUDNÁ MEGENGEDNI HOGY 100-assával veszítse a pereket. Persze érdekes módon a magyar kormány a Tv2-vel brutális összegekben üzletelt állami reklámokért, szóval tudni lehet, miért érte meg nekik.



'14-es választások után, amikor 27%-ra mérték a Jobbikot, akkor fordult Viktor Putyinhoz, és vásárolta meg a módszert, amivel az Egységes Oroszország is már sokadik ciklusát tölti kihívó nélkül, mert látta, hogy bukna a rendszer.



Szomorú történet, de ő szerintem felmérte a helyzetet, és úgy látta, hogy a tehetségének az eltékozlása lenne folytatni azt, hogy a hülye népnek magyarázza HOGY Ő NEM FÉNYKÉPEZKEDETT A KERÍTÉSNÉL SOROS GYÖRGYEL.... Nem foglalkozhat a programjával, nem vitázhat az ellenfeleivel, nincs lehetősége bizonyítani sem. Én is elhúztam volna. Nem tölteném én se azzal az életemet, hogy a bácsiknak magyarázom, hogy az egy szerkesztett kép volt, s hogy ő nem muzulmán vallású...

2018. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gábor t ***** válasza:
100%

Vona ne csinál segget a szájából.

Régebben sokan le mondtak, maj ujra választották. Az képmutatás.

Nem a jobbikra szavasztam, de Vona elött le a kalappal.

2018. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet alapít valamit, ami a MIÉP funkcióját látja el kicsikét jobban.
2018. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs szükség újabb "MIÉP"-re. A Fidesz már a nemzeti radikálisok számára lett a nyerő. A sok volt Jobbikos Gaudi/Morvai/Novák mind áruló férgek. Akiknek addig jó volt a párt amíg a képviselői fizetést kapták. Aki képtelen felfogni hogy nem kell még egy szélsőséges párt, az tényleg buta vagy a Fidesz szekerét tolja.

Ami kell: középpárt jobb és baloldali szárnyakkal.

2018. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért árulók, mert az első változásnál ami a Jobbiknál volt már elhagyták a pártot, mind áruló, gyáva senkiházik. Akiknek addig volt nyerő a Jobbik amíg zsidózni, cigányozni, búzizni lehet. Értük nem kár, mehetnek a Fideszhez.
2018. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ha kormányt építhettek volna a homofóbiából, de azon is ellehet gondolkozni, hogy értelme lett volna-e? Aki a mai Fidesz bukását akarja, örült volna, ha sokkal tökösebb politikusok, sokkal nagyobb erővel, sörhas és toka nélkül csinálják ezt?
2018. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Azért árulók, mert az első változásnál ami a Jobbiknál volt már elhagyták a pártot, mind áruló, gyáva senkiházik. Akiknek addig volt nyerő a Jobbik amíg zsidózni, cigányozni, b(úz)izni lehet."


- és nélkülük is elérte a párt, másodjára is, a 20%-ot.

Van az intelligens vélemény kifejezés a dolgokkal kapcsolatban, meg van a habzó szájjal ordítozva zsidózás, cigányozás, b(uz)izás - Na gondolja végig jól mindenki melyik a Jobbik, az értékelvűbb és intelligensebb véleményalkotási mód, zsidó, cigány és homoszexuális témákról.

2018. ápr. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!