Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok miért gondolják...

A Jobbikosok miért gondolják úgy, hogy egy olyan párt kezébe való a kormányrúd, akit egy ex-fideszes oligarcha vett meg kilóra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fideszes, szeretném leszögezni, és szavazni sem voltam, mert túl "színes" volt a paletta.


Üdv.

egy csalódott ex-jobbikos


2018. ápr. 11. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

És kész volt lepaktálni ősellenségével is a hatalomért...


A Jobbik is elásta magát pár ciklusra!

2018. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

- a Jobbikot nem vette meg senki, ezt csak a fidesz terjeszti, de bizonyitékokat nem tudnak felmutatni érdekes módon :)

- és még a Jobbik is jobb lenne, mint a mostani nyilvánvalóan hazug tolvaj úriemberek

2018. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"ex-fideszes oligarcha vett meg kilóra"


Simicskára gondolsz ? :Xd

2018. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%

"Nem vagyok fideszes,"


Pedig ennyi ésszel akár lehetnél is.

2018. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy egyedül, haver, pont ugyanezen a véleményen vagyok, mint te.


10-ben és 14-ben a Jobbikra szavaztam, idén kimaradtam a buliból.


Érdekes már a szavazók összetételének változása is.


Az én ismeretségi körömben aki most lett jobbikos, a gyönygöspatai gárdista performanszok idéje még fasisztaveszélyt kiáltozott.

Én mondjuk a Gárdáért nem igazán voltam oda, de azért szavaztam rájuk, mert megkapargattak olyan kérdéseket is, amit más pártok polkorrekt okoból nem tettek meg.


Vona két évvel ezelőtt lapott húzott a 21-re, nem jött be neki.

A régi Jobbik tábor egy részét a Fidesz karjaiba kergette, akinek meg ugyanúgy herótja van Orbántól, mint nekem, az meg otthon maradt, vagy a kétfarkúakra szavazott.

Szóval amennyi új szavazót hozott a "néppártosodás", azt a másik oldalon el is bukták.


Well done, Zázrivecz!

2018. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

"- a Jobbikot nem vette meg senki, ezt csak a fidesz terjeszti, de bizonyitékokat nem tudnak felmutatni érdekes módon :) "


Ezt ugye te sem gondolod komolyan!?

2018. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért beszélünk még egyáltalán erről?! A választás véget ért, a Jobbik nem győzött, Simicska pedig bedobta a törölközőt, kihátrált a Magyar Nemzet meg a Lánchíd rádió és társai mögül.
2018. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én még külön köszönetet szereték mondani a Jobbik "londoni alapszervezetének" a hazafelé köpködésért!


Voltam kint néhány évig én is, ezért benne vagyok néhány londoni magyar FB csoportban, látom mi megy ott.

2018. ápr. 11. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem áll be mögéjük Simicska közel se kaptak volna ennyi szavazatot.

A régi Jobbikra, ami csak fröcsögött, cigányozott, zsidózott meg az uniót szidta csak szellemi fogyatékos konteósok szavaztak nyugodtan.

Szerencsére Vona észbekapott és elvitte egy vállalható jobboldali párttá a Jobbikot, ha megint jön valami kiöregedett skinhead és elkezd cigányozni meg holokamuzni szerintem minden normális jobbikos szavazó megy majd az LMPhez meg a Momentumhoz.

2018. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem áll be mögéjük Simicska közel se kaptak volna ennyi szavazatot.

A régi Jobbikra, ami csak fröcsögött, cigányozott, zsidózott meg az uniót szidta csak szellemi fogyatékos konteósok szavaztak nyugodtan. “


Részben egyetértünk, de ne hogy már azt higgyük, hogy pont Simicska Lajos nem kért volna cserébe semmit.


A Mészáros, Nyerges, Garancsi és Tiborcz klánok helyett az ő cégei lettek volna az allámi beruházások koronázatlan királyai.

Ennek fényében én nem reklámoztam volna a “ tiszta kezeket”.

2018. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!