Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok hergelik...

Az ellenzéki pártok hergelik az embereket. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A hétvégi választások után szinte azonnal már másnapo reggeltől hallani először az ellenzéki pártok vezetőitől - Gyurcsány ebben is élen jár - hogy márpedig választási csalás történt. Az ellenzéki pártoknak az volt a benyomásuk a saját lakossági fórumaik után, hogy kormányváltó hangulat van és nagy arányban fognak győzni. Ezek után nagyot vesztettek. Még szavazatokat sem tudtak elhozni az előzőhöz képest. A gond az, hogy nem csupán nem képesek ebbe beletörődni, de a választóikat is hergelik. Gy.F konkrétan esetleges ellenállásról is beszélt.


Maguk a pártok hibásak, hogy ekkorát buktak, hisz az a gyűlöletkeltő propaganda, amit a médiájuk leadott a kormánypárti szavazókat, ingadozókat is feltüzelt. Félő volt, ha létrejön a horrorkoalíció káosz,anarchia lett volna az országban migránsokkal együtt, ezt maga Gyurcsány is elismerte vagy elszólta magát némi alkoholtól.


Ezzel szemben a valóság az : hogy a polgárok féltették az ország biztonságát a gazdasági bevándórlóktól azok managelésére felveendő IMF ismételt hitel megszorításaitól és magától a káosztól is. Ezért mentek el és nem az ellenzékre szavaztak. Az összes közvéleménykutató, maguk az ellenzékiek is végig fölényes Fideszes többséget mért, amit nem hittek el maguk a pártok sem. Az EBESZ is itt volt és a választásoknál mindent rendben talált, pedig az EU-nak nem éppen leányálom Orbánnal vitatkozni, hisz nem hajlandó engedni a migránsbetelepítésnek idestova 3 éve már.


TÉNYEK :


1. A választási bizottságban minden párt megszámolja a többi szavazólapját és lejelentik a végén a párt központjában. A pártban már tudják az eredményt mielőtt megjelenne a TV-ben. Gyurcsány a kígyózó nyilatkozatában is a bukásról hadovált, amikor még nem közőltek adatokat, már tudták a végeredményt, hisz leadták az infót a delegáltjaik és nem arról beszélt éppen, hogy milyen kormányt fog alakítani


2. Egy csalást meg lehet ítélni statisztikailag [link] a választások részletes szavazóköri eredményei igazolják, hogy nem volt semmilyen tervszerű választási csalás. Az oroszt is kimutatták, de itt semmi ilyen sem volt.



2. Ellentmondó ellenzéki konteok : Olyat mondanak a párok vezetői, hogy buszokkal szállították ukrajnából meg ki tudja honnan a szavazókat. Még aznak megmutatták a sajtónak a buszokat, amivel állítólag szállították volna az embereket, de nem volt benne szék. Erre azt mondják az ellenzék, hogy kiszedték. Vagy Orbánék ingyen kajával, pénzel lekenyerezték az embereket, hogy szavazzanak. De ha már tervszerűen tudták, hogy csalni fognak, minek tettek volna ilyet ? stb stb



Ezek után tisztelettel kérdezem Én. Miért jó az az ellenzéki pártoknak, hogy a tényekkel szembemenve a legkülönfélébb konteokkal előállva egy nem kívánt polgárháború felé hergeljék az embereket?


2018. ápr. 11. 17:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Háromféle ember van: Aki tud számolni és aki nem.
2018. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
1. :D
2018. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
És az eltűnt pár ezer szavazatról mi a véleményed?
2018. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%
Voltak olyan szavazókörök, ahol nem volt ellenzéki delegált! Meg kell nézni, az érvénytelen szavazatok arányát ezekben a körzetekben és összehasonlítani azokkal a körzetekkel, ahol volt. Ha szignifikáns eltérés mutatkozik, az bizony egyértelmű rendszerszintű csalás.
2018. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%

Nem, nincsen jól.


De ez az alaptermészetük, ez van.


Ezt csinálták 2014-ben is, akkor is csalást kiáltottak, kimondták, hogy itt össze fog omlani a gazdaság, sidó és cigányellenesség lesz, minden elenzékit be fognak börtönözni blabablabla....


Ez van.

Nem kell velük foglalkozni.

A kutya ugat, a karaván meg halad, oszt jó napot!

2018. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos valóban nagyarányú választási csalás történt. Ha nekem nem egy fideszes bennfentes meséli el VIGYOROGVA, büszkén, hogy ők hogy szavaztatták a romákat, akkor NEM HITTEM VOLNA EL!


Lehet, hogy én vagyok lemaradva a világtól, de őszintén mondom, hogy bármennyire is rossz a véleményem a kormányról, nem jutott volna eszembe, hogy ezzel vádoljam őket, ha nem egy fideszes meséli el nekem, büszkén magára és az elért eredményre!


MERT NEKEM EGYSZERŰEN NEM JUTOTT VOLNA ESZEMBE EZ A MÓDSZER, fel sem tételeztem, hogy ilyen létezik... :-(

2018. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Pár ezer szavat eltűnt. Nagyon sokan elmentek, aki eddig nem is szavazott. Lehet nem akart listán szavazni, mert neki csak az volt a lényeg, hogy egyéniben a Laci bejusson, mert a faluban ismerik és jóember. Lehet nem akart a Fideszre szavazni, de az ellenzékre sem, mert nem akart káoszt


Lehet más a története a szavazólapoknak. Én az elsőnél hazavittem a listást, emlékbe. Van aki nem jól lát és nem X-elbe senkit a sok kavalkádból, mert nincs türelme végignézegetni meg olvasgatni.


Az is lehet, hogy a taktikai szavazás szédítette meg. Listán azt mondták szavazzon, aki neki tetszik. Lehet hogy nem volt szimpi senki. Aztán az is lehet, azt hitte az egyénire, hogy az a listás. Sok idős ember nem fog silabizálgatni egy kis lukban ilyeneket.

2018. ápr. 11. 18:11
 8/42 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam el a sok sz.rt, amit írtál, de pl. az én környezetemben SENKI nem szavazott a fideszre, az ismerőseim környezetében SENKI nem szavazott a fideszre és így tovább, ás így tovább...akkor ki a tököm szavazott rájuk?


Ne találd már ki, hogy az ellenzék lázít! A fidesz mást sem csinál évek óta, csak összeugrasztja az embereket...ezért kellett volna eltakarodniuk, hogy végre nyugalom legyen ebben a tetves országban.

2018. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenkor sajnálom, hogy sosem tudhatom előre, kivel fogok találkozni, és hogy bár van hangrögzítő a mobiltelefonomon is, annyira leesett az állam, hogy nem jutott eszembe sunyiban bekapcsolni valahogy (igaz, nem is igazán lett volna rá módom feltűnés nélkül), de esküszöm, legközelebb gondolok rá, ha ezzel az emberrel találkozom!


Nagyon durva, milyen szervezetten csaltak...

2018. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
37%

#5


Javaslom hallgasd meg Molnár Gyula mszp elnök mai interjúját, ahol kijelenti, hogy ahol ott volt ő vagy a többi mszp-s, dk-s képviselőjük, ott semmiféle csalást nem tapasztaltak és szerinte nem is történt ilyesmi.


Ő maga nyilatkozza, hogy mivel emberek vannak a bizottságokban, hibár, eltérések MINDEN választáson vannak és még ha véletlen találnának is valami kisebb hibát - ami szerinte is rendszeresen megtörtnik - akkor sem befolyásolná a fidesz győzelmét.


Veletek ellentétben neki legalább van agya é használja.

2018. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!