Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazott még valaki így,...

Szavazott még valaki így, ahogy én? (listán Fidesz, egyéniben ellenzék)

Figyelt kérdés

Én akartam, hogy maradjon a Fidesz, viszont azt is, hogy sokkal jobban meg legyen kötve a kezük.

Ezért listán a Fideszre szavaztam, viszont egyéniben az LMP-re, náluk ő volt a legesélyesebb ellenzéki jelölt.

Más kérdés, hogy nem így jött össze.


2018. ápr. 11. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Pont hülyén csináltad. A listás szavazattal egyértelműen erősíthetted volna az adott ellenzéket. Míg egyénivel meg a fideszt. Most mondanám, hogy nem csoda, hisz fideszes vagy, de ne acsargodjunk, együtt kell majd itt vergődnünk.
2018. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Így mindkét oldal szemében árulónak számítasz.


Gratulálok!

2018. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban érdemesebb lett volna fordítva, de már mindegy. Ez a te döntésed volt, mindenki úgy szavaz, ahogy szeretne.
2018. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szél Berni körzetében szavaztam, tehát sokon nem múlt az egyéni, itt az országos átlagnál jóval többet kapott mint LMP jelölt.
2018. ápr. 11. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, neki jó esélye volt a mandátumra, a baloldali pártok is támogatták. Ha két másik párt is támogatja, biztosan vitte volna a körzetet, így pedig szavazatoddal segítettél volna demokratikusabb hatalmak közt tartani a kormányt.
2018. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hullajtottam volna könnyeket akkor sem, ha buktázik a fidesz, nem vagyok szektása egyik oldalnak sem:-).

De úgy gondolkodtam, hogy egy Vona-Szél-Gyurcsány-Karácsony nagykoalíció azért elég sci-fi lenne.

Természetesen elfogadom, ha valaki ezzel nem ért egyet.

Ezért listán a Fidesz.

2018. ápr. 11. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező legalább komolyan vette az egyénire ésszel, listára szívvel szlogent.:D
2018. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!