Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják Vonára, hogy áruló?

Miért mondják Vonára, hogy áruló?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert leadta az elnöki posztját, mert nem a Jobbik nyert a választáson (csalással)
2018. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert a balra tolódásával pont azoktól a szavazóitól fordult akik eddig támogatták.
2018. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%
Mert abbahagyta a cigányozást és a zsidózást.
2018. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De az baj, ha abbahagyta, utolsó? Lehet, egy idő , egy kor után egyszerűen benő az ember feje lágya, és rájön, hogy a trágárság egy idő után nem való a szájába. Majdnem 40 éves, furán is hatna, ha alpári maradna. Szerintem idősebb, tapasztaltabb ember szájába nem való a ronda beszéd. Attól még gondolhat negatívat másokról (mint ahogyan róla is mások), de nyilvánosan, közszereplőként nem illik vulgárisnak lenni.
2018. ápr. 12. 08:37
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert sokan úgy gondolják, hogy a néppártosodásával a Jobbik elveszítette az eredeti identitását, nemzeti radikalizmusát.Bár így sok csalódott szavazót nyert balról, de sokat el is veszített.
2018. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kettes, de annyira balra tolódott volna? Vagy ha bizonyos dolgokban meg is változott a véleménye (emberek vagyunk, mindannyian változunk), attól még szerintem nem fordult el a saját meggyőződésétől.
2018. ápr. 12. 08:38
 7/18 A kérdező kommentje:

"Mert sokan úgy gondolják, hogy a néppártosodásával a Jobbik elveszítette az eredeti identitását, nemzeti radikalizmusát."


Nem lehet, hogy csak szelídült a radikalizmusa? Vagy az lehetetlen volna?

2018. ápr. 12. 08:40
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

"attól még szerintem nem fordult el a saját meggyőződésétől."

Onnantól, kezdve, hogy (szélső?)jobb oldalról középre(balra, mint irány) elfordult a meggyőződéséről.

Onnantól kezdve, hogy beállt a baloldali "váltsukleafidesztközösen" buli "mögé" szerintem (és még sokak szerint) vállalhatatlanná vált!

Nem határolódott el határozottan a baloldali tömörüléstől.

2018. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

"De az baj, ha abbahagyta, utolsó?"


Nekem nem. A fidesznek igen. Amyg cigányoztak, addig azért támadták őket. Most, hogy ezzel már nem lehet, hát azzal kell támadni őket, hogy megváltoztak. Mindezt egy olyan párt mondja, amelyik liberálisnak indult, és mára gyakorlatilag szélsőjobboldaliak lettek.

2018. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Onnantól kezdve, hogy beállt a baloldali "váltsukleafidesztközösen" buli "mögé" szerintem (és még sokak szerint) vállalhatatlanná vált! "


Egyfelől egyetértek veled. De szerintem csak látta, hogy egyénileg a Jobbik nem elég erős a Fidesz leváltásához, és közös úton próbálta ezt megtenni.


Én ezt úgy képzelem, hogy attól, hogy pl. Te mondjuk római katolikus vagy én meg buddhista, még lehetnek olyan dolgok, amikben megegyezünk, ugyanúgy gondolkodunk, lehetnek közös törekvéseink anélkül, hogy vallásunkat megváltoztatnánk. Ez volna részemről a közös együttműködés, önfeladás nélkül.

2018. ápr. 12. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!