Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros saját maga fogja kinevez...

Soros saját maga fogja kinevezni az új ellenzéket?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 12. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A cikk a paranoiás rettegés klinikai esete.
2018. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Valamelyik nap iszonyúan felháborodtam azon, hogy egy országos ismertségnek örvendő hírportál ilyen cikkeket megenged magának. Ez már szerintem jogilag is törvényt sért, de sajnos senki nem kéri számon ezt az Origón. Sem az olvasok, sem az igazsághozatal. Nem normális helyzet az, hogy egy hírportál elveszít nagyjából 20 pert fél éven belül, és ugyanúgy folytatja.


Ezen az oldalon is ha valakinek a 20. provokatív kérdése kerül letörlésre rövid időintervallumon belül, akkor kitiltják. Az Origót miért nem tiltja be senki? 1 millás büntetések, nagy dolog... Kormány vesz 100 millióra hirdetést, és röhögnek a bíróságon.

2018. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg a 444 nevű SOROS-blogot kellene betiltani.


Az Origo újságírói legalább nem telepítebének be a Közel-Keletről milliókat Magyarországra.

2018. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%

Origo pff...

nem tudom kik a szánalmasabbak, az oldal szerkesztői vagy olvasói? :D

2018. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

# 3/4 Időpont ma 18:34


Minden olyan oldalt be kellene tiltani amely nem hajlandó a törvényeket betartani. Jelen állás szerint a 444 nagyságrendekkel kisebb törvényszegést követett el, mint az Origó. Az hogy a médiatörvények jelenleg viccnek is rosszak, és büntetés mellett NEM KÖVETElNEK HELYREIGAZÍTÁST, és nagyobb perek után rövid időre OLDAL ZÁRLATOT az szerintem nincs rendben, tekintettel a jelenlegi helyzetre.

2018. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Arról a Soros Györgyről beszélünk, aki már 80 felett van, és beszélni is alig bír? Kezdem azt hinni, hogy rosszul vagyok informálva, és valójában egy sokkal fiatalabb Soros Györgyről beszél a kormány, és mindenki, aki talán képes tenni, de őt mit érdekelné már a pénz, ha már közel a vég? Ha pénzeli a politikusainkat, az ellenzéket, akkor azt se feledjük, hogy a leendő miniszterelnökünknek is ő fizette a tandíját. És rengeteg hazai politikusnak is! Azt is nézzük, hogy segített a vörösiszap-katasztrófán károsultaknak, és támogatta hazánkat embertelen mennyiségű pénzekkel. De, ha ő neki bármi befolyása lenne az ellenzéki pártok felett, akkor az valószínüleg külföldi hírként is megjelent volna, vagy aki kitalálta ezt a posztot, az honnan a f.$zomból szívta ki, már bocsánat? A bizonyos Soros-terv sem egy mai darab már, hiszen 2016-ban jelent meg, és azóta sem lépett működésbe. Elég kevés információ lelhető fel ezzel kapcsolatban az interneten is... Igen, én is egy sorosbérenc vagyok...
2018. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

origo szint, semmi extra :D


ezt is már megkérdezték tegnap.

a jelenlegi ellenzéki pártok leszerepeltek a választáson, de a többségük rájött, hogy lehet alapjaiban kéne az ellenzéket újáépíteni, és nekik meg eltűnni.


nyilván ezt a fidesz már csírájában el akarja fojtani, és már most azt kommunikálja, hogy az új ellenzék is soros műve :D

2018. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!