Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmidt Mária történész a...

Schmidt Mária történész a Figyelő újság tulajdonosa, az újságában közölt cikk alapján saját fiát Ungár Péter Lmp-s képviselőt is Soros bérencnek tartja? Mit mondhat erre a fia?

Figyelt kérdés
A listázás nekem amúgy is rossz történelmi visszhangokat juttat az eszembe.

2018. ápr. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom. De hogy anyja fia, az bizonyos.
2018. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenben logikát keresni, pláne Schmidt Máriánál. Egyébként meg nagyon szereti a fiát. Az alma meg nem esik messze a fájától, végül is sikerült a Fidesz elleni oldalt még egy párttal gyarapítani, felaprózni.
2018. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Undorító felháborító! Komolyan már az is az hogy emlékevekkor lenyúl egy csomó pénzt...de ez már mindennek az alja. de az átlag fidesz szavazó felsem fogja az egészet.
2018. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, aki a saját gyerekét képes halállistára tetetni, magánemberként egyszer el kell számolnia a lelkiismeretével.
2018. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vasárnap meghívja ebédelni és elmeséli a fiának, hogy "tudod most ezt illik írni... én amúgy nagyon szeretlek".

A fia meg elhiszi, mert magánszemélyként biztosan teljesen más.


Ez a diktatúrák kiépülésének a természetes rendje:

Az alattvalók már saját maguk múlják felül a felülről kapott utasításokat és kerül a rendszer egy ördögi spirálba.

2018. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!