Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogyan ünnepelted a választ...

Te hogyan ünnepelted a választásokat? Közösségben vagy családban? Mivel?

Figyelt kérdés

Nekem mondták sokan, hogy menjek el valamelyik párt nagygyűlésére, hogy közösségi élmény legyen a választás. Aztán úgy döntöttem, hogy jobb ha ilyenkor egyedül vagyok, mert ha kikap a pártom, akkor nagyon szomorú lennék és nem esne jól, ha látnák.


Otthon voltam és nem hűtöttem be a pazsgőt, mert reggel óta lehetett hallani, hogy rekord sokan mennek el és ez azt sejtette, hogy rossz irányt vált az ország, pedig már kezdünk felemelkedni lassan egy évtizede. Aztán végül egyik percről a másikra bejöttek az eredmények és örültem, mint majom a farkának. Aztán már nem is foglalkoztam aznap a politikával lefeküdtem aludni üdítő után.


Nálad mi volt?


2018. ápr. 12. 19:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
A választás normális helyeken nem ünnep, hanem sok ember munkája.
2018. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
92%
Nem a narancssárgákra szavaztam. Így az "eredményhirdetés" után csak ültem a kanapén, bámultam magam elé és azt kérdeztem többször egymás után hangosan kérdeztem azt kérdeztem a páromtól: "HOGY?!". :D Majd olvastam mindenféle olyan posztot, amiben csalódottságukat fejezték ki emberek, nagyon humoros formában. Rég nevettem ennyit egyszerre.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A demokrácia ünnepe. Főleg, ha ilyen sokan elmennek, amilyen sokan még sosem voltak az a kormány amit így választunk megkérdőjelezhetetlen legitimációval rendelkezik.
2018. ápr. 12. 19:21
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Úristen, kérdező, te nagyon burokban élsz, vagy troll vagy.
2018. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Viccesek ezek a válaszok, ha valaki olyan kérdést ír ki hogy hogy szomorkodott akkor jajj szegény, ha valaki kiírja hogy örül neki akkor az már birka stb. Ennyit az egyenlőségről
2018. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

#6

... na meg a színvonalról!

(Kivéve a 3-as válaszolót)

2018. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

#2

Nem a választást ünnepelte, hanem a választás eredményét.

(Olvasottak értelmezése, ált.isk.I.osztály)

2018. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Én pezsgőt bontottam volna ha nem olyan későn lett volna eredményhirdetés, így csak pihenni mentem és másnap reggel meló.
2018. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Troll.
2018. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Ne etesd a trollt!
2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!