Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baráti társaságomban az...

A baráti társaságomban az ellenzéki szavazók miért nem képesek felfogni, hogy a távolmaradás is a vélemény nyilvánítás egy formája?

Figyelt kérdés

Igazából gondolkodtam erősen, hogy a Jobbikra húzom az ikszet, ha elmegyek, de azon a tényen egyszerűen nem tudtam túllépni, hogy egy kegyvesztett ex-fideszes kiskirály tolta meg pénzzel Vonáékat.

Gondolom egy esetleg győzelem esetén kért volna vissza belőle állami beruházások esetén.


Szóval némelyik már engem hibáztat a Fidesz győzelméért.


2018. ápr. 12. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Te melyik pártszektához tartozol? :-)
2018. ápr. 12. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Birka, már megint a birka... Az ilyen birkázó hülyéket beterelném egy akolba. Ott együtt lehetnének a legtöbbet emlegetett kedvenc állataikkal. :-)
2018. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Frusztrált birkák, akiket megvezettek. Foglalkozzanak inkább most a Jobbik válságával. Összeálltak Simicskával, maguknak köszönhetik a bajt.
2018. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 naphtha válasza:

Nekem a VÁLASZTÁS, már jó ideje barna betűs "ünnep"

Nem tudok választani...

...nem szavazok, mert nem hiszek az ígéreteknek, a médiának.

Szembe fordítja egymással a rokonokat, testvéreket...széttördeli a magyarságot.

Már nincs is olyan hogy Magyar, csak az országhatárainkon túl. Ott is azért, mert meg(nem)tűrt "kisebbség" vagyunk.

Rothadunk belülről, kifelé.

Nem az a baj, hogy nem szavaztál.

Az a baj, hogy beletörődtél abba, hogy nem tudsz szavazni.

2018. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!