Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai Lászlóval csak...

Toroczkai Lászlóval csak szerintem züllne le a Jobbik?

Figyelt kérdés
Toroczkai túl szélsőséges, vállalhatatlan és láthatóan Fidesz-bérenccé vált. Amik miatt alkalmatlan és vállalhatatlan a Jobbik néppárti profiljában. Vele biztosan csődbe menne a Jobbik, mert újra arról szólna a Jobbik politikája hogy zsidóznak, cigányoznak, búziznak. Ilyen szinten s*gget nem csinálhat valaki a szájából, hogy egyszer nemzeti radikális, másszor néppárti, mérsékelt, majd ismét szélsőséges. A Fidesz már ebben a térben működik. A szélsőségesség már a Fideszé, a Jobbik hiába lesz régi önmaga, biztos bukást jelentene ez, hisz a két szélsőséges közül az emberek inkább a Fideszt választják.

2018. ápr. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Toroczkait csak szánalmas hatalomvágy vezérli. Alig várta, hogy lemondjon Vona és megpályázhassa a posztot. Idézem:


"Vona Gábor megbukott, de a Jobbik él. Ha azonban Vona Gábor úgy gondolja, hogy nem végleg bukott meg, s a lemondás is csak látszólagos lesz, azzal kivégzi a Jobbikot."


Rossz lenne a jobbiknak, ha ő lenne az elnök.

2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
38%

Nem örülnék Torockainak, de azért annyira ő se szélsőséges. Továbbá ő is a néppártosodás támogatója volt. Szerintem is az egyszerű hatalomvágy vezérli.


Én Mikróczkinak örülnék, szerintem ő tudná folytatni.

2018. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

A keménymagos jobbikosok szerint Vona már megtette ezt.


Mondjuk a választás kicsit tükrözi is ezt.

2018. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát, abban biztos vagyok, hogy ha "visszafordulnak", akkor lesz igazán végük. Jobbszélen már nincs sok hely...
2018. ápr. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!