Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiteles információkat honnan...

Hiteles információkat honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Annyi minden kering az összes oldalon, aminek fele se igaz. Ilyen pl az 500.000 szavazat eltűnése, utána 1 millió szavazatot is olvastam FB-n, de van aki 20.000 migránsról beszél, van aki 22000-ről mert 20 csak a kötvényesek. Az eunak visszafizetett pénzekről is mindenhol mást olvasni. Az egyik helyen a bérekről, a másik helyen a munkanélküliségről és stb-ről.


Nincs egy hiteles oldal se, ami pontosan tükrözi a valóságot? Szeretnék utána járni a dolgoknak, de mindenki mást mond így elég nehéz.



2018. ápr. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, hogy ellenzéki akkor a 24.hu-t és az index-et mondanám hitelesnek.

Eléggé tükrözik a valóságot, de biztonság esetén azt is nézd meg, hogy éppen milyen forrásra hivatkoznak.

2018. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, h a 24.hu és az index se tűnik már hitelesnek :( Origo még annyira se.

Lehoznak úgy egy cikket, hogy semmi valóságalapja nincs, nem bizonyítható hanem csak clickbait.

2018. ápr. 12. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha erről akarsz hiteles információt kikérheted magad is a hivatalnál, bár ha jól emlékszem az Index erről már írt egy cikket, kormányhivatali forrásból.
2018. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet ne is keress, nincs független média.
2018. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Független, hiteles médiát, aligha találsz. Inkább csak a konkrét eseteknél tudsz meggyőződni róla, hogy valami nem stimmel. Az én kedvencem: Baja 7. körzetében, a jobbikos képviselő, több, mint 250 szavazatot kapott, de a Jobbik pártlistán egyet sem, holott itt szavazott maga a jobbikos jelölt is, alighanem a Jobbikra. Viszont ugyanitt a NET pártnak, 122 szavazata van. Mindez az NVI honlapján megnézhető. Én erre nem tudok ésszerű magyarázatot. És hát, sok hasonló eset van, a kérdés inkább csak az, hogy mennyi.
2018. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tárgyilagos,objektiv:inforádió. Budapest 88.1 frekvencia, országosan a neten hallgatható,ha olvasni akarod infostart. Én ha objektiv pártfüggetlen hírekhez akarok jutni mindig ezt hallgatom.
2018. ápr. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!