Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BioTech USA alapításáról,...

BioTech USA alapításáról, magáról a cégről hol tudok információkat szerezni? Valaki tud mondani erről valamit?

Figyelt kérdés

Helló! Tudom, nem teljes mértékben idevaló a kérdésem, de úgy gondoltam itt találok olyan embereket akik talán választ tudnak adni.

Mivel A Biotech oldalán magáról az üzletről nem találtam semmit, csak persze arról amit vásárololhatok náluk. De szeretnék megtudni pár dolgot magáról a cégről.



2017. febr. 22. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan oldal

de miket akarsz tudni?

2017. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írják le sehol, mert próbálnak amerikainak látszani. Olyat meg nem fognak leírni, hogy sok pénzt akartunk keresni, ezért alapítottunk egy tápkieg céget, és amerikainak beállítva, szép csomagolásban, túlárazva adjuk a termékeinket. :)
2017. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Minden cég oldalán KELL lennie egy "rólunk" résznek.

2017. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyasmiket akarnák tudni, hogy ki/kik az alapítói, melyik termékük hozott nagy sikert (vagy nagy bukást nekik), és hogy az emberek meg vannak e elégedve velük vagy sem. Mit gondolnak róluk.

Köszönöm az eddigi infókat is, jól jöttek!

2017. febr. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!