Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érhetnek el a tüntetők?

Mit érhetnek el a tüntetők?

Figyelt kérdés

Azt olvasom sok helyen, hogy forradalom, ellenállás, tüntetéshullám jöhet.

Szerintem bár szombaton sokan lesznek, utána egyre kevesebben, majd végül elcsendesül az egész maximum nyárra.

Emlékezzetek, 2006-ban egy hónapig tüntettek a parlament előtt napi 40-50 ezren és ők sem értek el semmi változást.

Hogy egy klasszikus idézzek, megunták és hazamentek.

Valószínűleg most is ez lesz.

Ti mit gondoltok, mi várható szombaton és utána?

Milyen eredményt érhetnek el ezután?



2018. ápr. 13. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Azt, hogy kívágják a fideszt.
2018. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Koszos, szemetes utcákat.
2018. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Azt hogy a sok barom futóbolond miatt aki csak egyszerre a betonon képes nevezési díjért futni lezárják a fél várost és a másik felét a tüntető dologtalan csőcselék miatt, és megint nem lehet dolgozni és eljutni a címekre.

Nekem ez a véleményem, meg neki is:

https://www.youtube.com/watch?v=ZY577KCKcp4

2018. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
13-as: összetéveszted a békemenettel!
2018. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Kapaszkodj meg, 2xes fideszes szavazó vagyok, és kíváncsiságból kimentem. Volt ott egy rakás balfaxx aki tanácstalanul nézelődött mindenfelé, hogy valaki orientálja mán' mit köll tenni. Ez volt a nagyobbik fele.

A többi között volt egy rakás dologtalan fijataal, aki azt hiszi, hogy miután 3-4 éve még G.I.Joeval játszott és megnyert minden játékháborút, most elég kimennie tüntikézni és ott is megnyerik, hogy kevesebbet kelljen tanulni.

Aztán voltak ott minimális számban értelmes ellenzéki politikát akarók is.

A színpadon ötlettelen, hergelő, ordibáló arcok álltak, ha nem ők, akkor furcsa romantikázó szavalók.

A színpadi beszéd nagyjából hőbörgésből állt. Új szavazást, nemfélünközést, takarodjozást lehetett hallani. Majd pedig lejöttek és mindenki hazament, nem vártam ki a végét, mert a tömeg előtt még leléptem. Őszintén, ez egy nagyhangú csőcselék volt, nem mindenki, de a többség. És nem hiszem, hogy bármit el tudnának érni. Balhékeresők is voltak köztük szép számúak.

2018. ápr. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!