Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem akarok a migránsokkal...

Én nem akarok a migránsokkal semmilyen szolidaritást vállalni. Akkor én most a tűntetők szemeben Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 23:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
És még fasisztanácixenofób is.
2017. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként én sem akarok vállalni semmi ilyet.
2017. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet az egyetem ellehetetlenítésével, de ettől a legyünk toleránsabbak a migránsokkal dumától hülyét kapok. Egész életemben mást se csináljak, csak legyek mindenkivel toleráns. Velem ki lesz az?
2017. ápr. 15. 23:22
 4/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem fideszes, hanem egyenesen náci, mivel ezáltal, hogy nem vállalsz szolidaritást-az egyébként színes bőrű-migránsok betelepítésével, gyakorlatilag a náci fajelmélet híve vagy az ő szemükben.


Amúgy meg velünk magyarokkal sem vállalt senki szolidaritást, sem 1945-ben, amikor elpusztult az ország, sem a rendszerváltás utáni években, amikor nehéz körülmények között éltünk a tömeges milliós munkanélküliség és az elszabaduló infláció miatt.

2017. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%

"de ettől a legyünk toleránsabbak a migránsokkal dumától hülyét kapok. Egész életemben mást se csináljak, csak legyek mindenkivel toleráns. Velem ki lesz az?"


Ez jó kérdés! :D Valószínű neked, meg nekem is csak nyelni kellene mindenféle jött-ment alaknak.

2017. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senkit nem szabadna kötelezni semmilyen szolidaritásra. Mindenki csináljon, amit akar, amíg nem árt vele másnak.
2017. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

"Nem értek egyet az egyetem ellehetetlenítésével, de ettől a legyünk toleránsabbak a migránsokkal dumától hülyét kapok. Egész életemben mást se csináljak, csak legyek mindenkivel toleráns. Velem ki lesz az?"


Most akkor ilyen alapon nekem miért is kéne veled szemben toleránsnak lenni? Ha te másokkal szemben nem vagy az, akkor milyen alapon várod el ezt mások, hogy veled az legyen?

2017. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
A kisebbségvédelem jó megélhetést biztosít az erre szakosodott pártoknak, meg szervezeteknek. Csak ezért ilyen népszerű ez az egész téma. De valójában senki nem érdekelt a problémák megoldásában, mert azzal odalenne a megélhetésük. A kisebbségvédelem, feminizmus, természetvédelem politikai szinten úgy működik, hogy minél több pénzt és hatalmat szereznek, annál hangosabban fogják harsogni, hogy mekkora baj van. Ehhez gyakran álhíreket gyártanak, meg statisztikákat hamisítanak.
2017. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16%

"Most akkor ilyen alapon nekem miért is kéne veled szemben toleránsnak lenni? Ha te másokkal szemben nem vagy az, akkor milyen alapon várod el ezt mások, hogy veled az legyen?"


Bár a kérdésedet a kérdés kiírójának szántad, de én speciel addig vagyok toleráns másokkal szemben ameddig fordítva is így van, nem háborgat valami oknál fogva.


Mondjuk pl. mert én nem a "béke vallásának" vagyok a követője.

2017. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
7-es, én nem várom el. Velem nem kell.De tőlem igen is elvárják a tüntetés szervezői ha velük akarok lenni. De én nem akarok migránsokat. Tehát engem kivet magából a politika két oldala. Kivet a jobb oldal, mert nincs bajom a melegekkel, EU párti vagyok, nem hiszek a konteóikban, kivet a baloldal is, mert nem akarok migránsokat látni, nem értek egyet a "gazdagok adózzanak többet" elvükkel. Akkor én húzzak el ebből az országból? Mert itt csak ez a két lehetőségem van, hogy vagy utalom Soros Györgyöt, vagy szeretem a migránsokat?
2017. ápr. 15. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!