Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is rohadt unalmas...

Szerintetek is rohadt unalmas már ez a sorossal való agymosás? Meddig kell még hallgassuk a fidesz hülyeségét?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kicsit sem unalmas, hogy az ország külső erők általi támadás alatt áll.
2018. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze,meg csillámpónik rohanják le szombaton a Parlamentet.

Egy indokot nem tudott felhozni orsós,hogy miért lenne így.Egyeseknek elég a csak,meg a migráncsok,meg a tvben vót.

2018. ápr. 13. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Már meglehetősen az, ebből is látszik, mennyire buta a nép. Akarom mondnai a nemzet, ma az a divatos szó.
2018. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Nekem nem unalmas és nem vagyok annyira böszme, hogy csak ennyit vonjak le az egészből.

Egyébként nem kötelező hallgatni, nézni, én is elkapcsolok, illetve oda sem kapcsolok, ahol tudom, hogy az ellenzéki hazugságcunamival találkozhatok.

2018. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Addig kell hallgatnod, amíg hatalmon vannak. Lassan újra fiatalnak érzem magam, mert vissza jutottunk Rákosi idejébe. Akkor is az folyt a vízcsapból is, hogy a gaz imperialisták támadják és megakarják dönteni a magyar népi demokráciát.
2018. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Amíg Soros fel nem adja, addig ez cseppet sem unalmas... Ami unalmas, az az orsósozás, az meg ki a frász?
2018. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az oké,de ott van már mindenhol a feje.Buszon,villamoson,oszlopon,ház oldalán.És már az is idegesít,hogy ha megkérdezik,hogy kire szavaztam és nem a fideszre,akkor soros csicskája/katonája vagyok,ami abszurd.
2018. ápr. 13. 18:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondják a buta cigányok is,amikor kérdezik tőlük,hogy ki az az orbán,nem tudják.Csak akkor jut eszükbe a neve,amikor megemlítik nekik,hogy tőle van az erzsébet/csomag.Sajnos Bp-en is sok ilyen van,pedig valami diplomát is szereztek.Nem sokat ért.
2018. ápr. 13. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akarmeddig. Lehet, hogy egész életed során ez lesz.

Ajánlott olvasmány: Orwell 1984

2018. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olvastam.orsóska már kamerákat telepít.
2018. ápr. 13. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!