Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok még olyan politikai...

Tudtok még olyan politikai formációról, amelyik elítéli az alapjövedelem ötletét?

Figyelt kérdés

Tudjátok ez az, ami szerint mindenkinek alanyi jogon járna 50 000 Ft, plusz gyerekenként 25 000 Ft, mert Magyarország már csak ilyen gazdag hely, hogy ezt megtehetjük. (Ja, és persze az összeg inflációarányosan nőne, biztos, ami biztos.)


A FIDESZ "veszélyes ötletnek" tartja a dolgot, a Jobbik ugye evidens, hogy ellenzi, a Bokros Lajos féle moma egy hosszabb írásban részletezi, hogy az se volt normális akinek ez egyáltalán eszébe jutott. Tudtok még másokról is?



2014. jan. 16. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, elolvastad a tanulmányt? Mert abban részletesen ki van fejtve a finanszírozás kérdése.


Én jobban aggódnék az atomerőmű finanszírozása miatt.

2014. jan. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom minden józan gondolkodású párt ellenzi, csak az MSZP, és slepje támogatja. Ök már egyszer hazudtak reggel , délben, meg este. Most is ezt teszik.
2014. jan. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Gyurcsány és Bajnai folyamatosan HAZUDIK!
2014. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Megy a zöld pacsi az elözönek, én nem akartam ezt leírni, de szerintem is ûgy viselkednek, mint akiknek elmentek otthonról.
2014. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudok, a Fidesz. Csak azt ne hidd, hogy a kivitelezés miatt. Nem, a lejáratás miatt teszi. Nem tudnál te olyan briliáns ötlettel előállni, amit - ha a Fidesz ellen indulnál a választásokon - ne tartanának hazugnak, mocskosnak, nemzetárulónak, meg amit akarsz.

Már nem siralmas, hanem vicces (ilyen az emberi szervezet: ha nagy a tragédia, nincs az a fájdalom, amit ne tekintene viccesnek), ahogy elhiszik az emberek, hogy ezeket - az ötletet és annak lejáratását - komolyan kell venni. És képesek vitatkozni róla.

Nem, itt minden a szavazatszerzésről szól. Ha kiderülne, hogy te piros havon szeretnél síelni nyáron a Balatonban, biztos lehetsz benne, hogy minden párt meg fogja ezt ígérni neked. Ki így, ki úgy, de egymásra licitálnának. Erről szól ez a választási mese. Olyan ez, mint az orosz rulett. Aki nyer, mindent nyer. Aki veszít, mindent veszít. A Fidesz vezette be, mert meg van győződve, hogy ez a leghatékonyabb módszer a hatalomszerzésre. A többi meg, akár tetszik neki, akár nem, csak ebben gondolkodhat. Teszi is. Ezért szövetkezik itt mindenki, még a saját lúdtalpával is, ha lát benne egy szavazatot.

2014. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem ertem a kerdest mi gond van azzal ha a kormany azokat se hagyja ehen halni vagy meg fagyyni akik csak esetleg kisebb vegzettseggel rendelkeznek vagy kozmunkan vannak? Miert baj az ha tamogassak a kisgyerekes anyukakat? Nyilvan ha nem lenne ra keret nem vetettek volna fel. Csak hat azok akiknek van boven attol felnek nekik kevesebb jut. Nem kel felni az oveke se lesz kevesebb.
2014. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
16:37 majd ha minden cigány, beleértve téged is, nem azért fog purdékat szülni, hogy több segélyt kapjon az államtól, hanem azért, hogy normális embereket neveljen belőlük, akik tanulnak és dolgoznak, és nem élősködni akarnak, hanem eltartják magukat, akkor lehet szó több pénzről, addig nem!!! Akkor viszont már nem leszel rászorulva! Amíg más pénzéből élsz, addig alázatosan kussolsz!!!
2014. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felre ertettem a dolgot en a kozmunkasokra meg a mostani emelesekre gondoltam nem mindenkire. Egyebkent elegge melle fogtal mert se cigany nem vagyok se eloskodo. Csak van benne valami amit ugy hivnakembersèg. De szerintem ezen kar vitatkozni mert ilyen ugy se lesz. Ja es nem szedulsz kedves utolso ott a magas lovon?
2014. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az mszp akkor is hazudik mikor kerdez. Igy ezt se kell nekik elhinni.
2014. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!