Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton a fidesz embere,...

Gulyás Márton a fidesz embere, akit azért raktak az ellenzéki oldalra, h elvegye a kedvét az ellenzéki szavazóknak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretném, hogy le legyen váltva ez a narancsbolsevik kádárista fidesz. De az a probléma, hogy nincs alternatívája. Amíg ez a vörösbolsevik önjelölt megmondóember Gulyásmarci beszennyezi az ellenzéket a jelenlétével. Már arra is gondoltam, hogy gulyásmarcit a fidesz bérelte fel, hogy lehülyézze a normális pártokat(akik a fidesz valódi ellenfelei lehetnének) és a leszerepelt DK_MSZP_Jobbikra buzdítson, mert hogy azok az "esélyesebbek", miközben nyilvánvló, hogy ezekkel szemben inkább a fideszt választják az emberek. Meg amíg egy ilyen anarchista,bolsevik gulyásmarci van az egyik oldalon, addig egy normális értékrenddel rendelkező, polgári, konzervatív, liberális ember csak a másik oldalon lehet.
2018. ápr. 14. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
valojaban orban gulyasmarci embere, akinek az feladta hogy a fidesz minnel G.ibb legyen igy gulyasmarcinak minnel tobb dolga legyen...
2018. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak egy feltűnési fiszketegségtől és kisebbségi komplexustól szenvedő kártékony anarchista. Ismerem a fajtáját, ennek mindegy ki lenne kormányon, mindenhol megkeverné a szart.
2018. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pedig jó volna ha elkotródna a közéletből, mert én olyan politikai formációt biztos nem fogok támogatni, ami ennek az önjelölt megmondóembernek a nevével fémjelzett.


Egy normális, tisztességes, hiteles, polgári, konzervatív-liberális alternatívára lenne szükség a fidesszel szemben. Nem egy lázongó anarchobolsevik kamasz által vezetett vernyákolásra.

2018. ápr. 14. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Tökéletesen egyetértek veled, kérdező.
2018. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Akárkinek is az embere, a Fidesz imába foglalhatja a nevét minden reggel:) - jobb, mintha milliárdokkal támogatná a kormányt:) Igazi "kincs" az az ember:)

Viccet félretéve, az ellenzéknek az utóbbi egy hétben (Gulyás be, Vona ki), jelentősen sikerült rontani az amúgy sem rózsás helyzetén, pedig Vonát sem csíptem.

2018. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem nagyon furcsa hogy miből telik neki ilyesmikre, a másik pedig annyi büncselekményt elkövetett ha te vagy én festettük volna le az állami székházat és a sándorpalotát már csücsülnénk de ő valahogy mindíg szabad lábon van pedig a 3 csapás törvény szerint már bíróság előtt kellene lennie
2018. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!