Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket zavarna, ha az a gimi...

Titeket zavarna, ha az a gimi ahova jártok, egyházi suli lesz? Vagyis átveszi az egyház, minden ugyan az marad. Csak áhitat meg hittan lenne.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Zavarna.
2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Zavarna ha rám akarnák erőltetni. Ha csak azt zaklatnák ilyenekkel akit érdekel akkor nem.
2011. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Engem eléggé, és sok más embert is, pl a városomban a legkedveltebb gimiből vallásos gimi lett, így ahova én járok (második legkedveltebb gimi:D), előrelépett az első helyre, mert 1 csomóan átjöttek ide, vagy alapból ide felvételiztek elsőként. Hittant pedig nem tudnám végigülni, tudok viselkedni anélkül is hogy mindenféle hülye történetekkel próbálnának meg rávenni mint valami óvodást. De ha téged nem zavar sztem nyugodtan próbáld meg azt a gimit, ha pedig nem tetszik VÁLTS FÉLÉVKOR, NE VÁRJ TOVÁBB!!!!!!!!! utána azon kapod majd magad h végig szenvedtél 4 évet és utálod az életed xD
2011. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
86%
engem igen, ateista vagyok
2011. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Én elhánynám magam.
2011. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a gimi ahova jeelntkeztem (akkor még nem volt az) felvételi után bejelentette, hogy átveszi az egyház és vallásos lesz. Pedig mndig is tervben volt hogy tiszapartis akarok lenni. Egyik odajáró 9.es lány mondta hogy az osztályából csomóan elakarnak majd menni pl. a szecskába (Széchenyi István Gimi) meg ilyenek. Én se vagyok vallásos, de inkábbb oda van esélyem bekerülni. Pár ismerősöm aszt mondta ne aggódjak, mert jobb gimin lesz. Hát nem tudom :/
2011. ápr. 14. 19:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és 0.ra megyek, ha felvesznek...
2011. ápr. 14. 19:05
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Rohadtul zavarna!
2011. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Református gimibe jártam, nem vagyok vallásos (ateista se, "pártatlan" vagyok, katolikusnak kereszteltek). Nem zavart, heti 1 áhitat volt, havi 1 templomba járás, plusz hittan.


Néha előfordul, hogy elkezdek csak úgy magamban egyházi dalokat énekelgetni, illetve, ha összekerül az osztály és kicsit iszogatunk, akkor csak azt énekelünk szinte :D


Kevesebb nem leszel tőle, plusz attól még, hogy nem vagy vallásos nem kell csípőből elítélni mindent és mindenkit aki az, lásd meg a jót benne és kész. Én élveztem :)

2011. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg semmi baj nem lenne vele. Ismerek egy csomó gimist, aki a szombathelyi premóba jár ( kat. gimi) és nem agymosottak meg minden. Semmit nem erőltetnek rád. A hittan egyik alapelve, hogy nem lehet erőltetni. ( lehet hogy kötelező lesz hittanra járnod, de a véleményedet megtarthatod, úgy hogy nem fognak piszkálni.

Ja és a hittan nem hülye történetek, hanem a mindennapi életről szól. -Egy hittanos

2011. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!