Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tulajdonképpen a szabad...

Most tulajdonképpen a szabad választás eredménye ellen tüntetnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 19:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Akik most ide írnak, azok nem tüntetnek, Tóni. Ne igyál már annyit.
2018. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Igazából én már ott elakadok, hogy nem választás elött kellett volna ilyen erővel hallattni a hangukat?

Most ez már csak mocskolódás...


Bár egyvalami oké, de nagyon:

Inkább ez legyen mint az ami 2006-ban volt, amikor a megnyert választás után közölték, mindaz amit mondtunk, igértünk, nem igaz...

2018. ápr. 14. 19:46
 23/43 anonim ***** válasza:
44%

#14


Szabad választás ahol a hozzád hasonló, másokat lekezelő és lenéző sötét alakok is szavazhatnak?


Igen.

Látod, még neked is volt jogod szavazni.

2018. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%

Igen,gondolom, egy párt rendszert szeretnének.

Végül is, annak is volt előnye.

2018. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Na de most nem egypártrendszer van? Ez miért nem jó nekik?:))))
2018. ápr. 14. 19:53
 26/43 anonim ***** válasza:
32%

Évtizedeken keresztül az volt a bajunk hogy nincs többpártrendszer.

Most itt van, ez se jó.

2018. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon szabad választás.

A vidékieknek, (eldugott) kis falvakban, ahol szegénység van és csak a királyi tévék, a migránsokkal "mosták az agyát".

A romákat lefizették.

Nem magyarországiak is szavazhattak, akik nem élnek itt (erdélyiek stb).

A választási rendszer és a szavazókerületek úgy vannak megalkotva, hogy nekik lejtsen a pálya.



Én alapvetően fideszes vagyok, de valahol a stadionok és a felcsúti kisvasút után fentiek zavarnak. Így ez nem szabad választás!!!



Én is inkább Fidesz-szavazó vagyok mintsem fideszes, mert:

- félek, ha nem lenne mondjuk a Fidesz, a DK és az MSZP kerülne hatalomra, élén Gyurcsánnyal,

- önmagában életképtelen nagykoalíció lépne hatalomra, élén Gyurcsánnyal.

2018. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Oké én se meggyőződéses szavazó vagyok, örömmel szavaznék jobbra, másra (egyik szó mögött sincs mögöttes célzás) de mit tegyek, ha nincs jobb?
2018. ápr. 14. 20:07
 29/43 A kérdező kommentje:
meg ugye olyanra se szavaznék szivesen aki szerint mocskos az aki nem rá szavaz...
2018. ápr. 14. 20:12
 30/43 anonim ***** válasza:
85%
Én meggyőződéses Fidesz-szavazó vagyok. Orbánék egy sor jó dolgot tettek, felépítették a kerítést, kirakták az IMF-et, helyrerázták a gazdaságot, sikeres külpolitikát folytattak, visszaszorították a Soros-féle ill. szabadkőműves érdekcsoportokat, erősítették a nemzeti identitást. Az ellenük szóló korrupciós vádakat direkt pumpálja a ballib média, fontos egy erős magyar tőkésréteg, Sorosék ellen nem lehet fillérekből harcot folytatni. Korrupció mindig volt és mindig lesz, a ballib oldalon is brutális pénzek tűntek el, elég csak 1-2 dologra utalni, privatizáció, metroépítés, autópályaépítés stb.
2018. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!