Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Több százezren követelik...

Több százezren követelik Budapesten és más városokban a Fidesz leváltását. Teljesülhet a tüntetők követelése?

Figyelt kérdés
Íme egy videó a tömegről: [link]

2018. ápr. 14. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Demokrácia ellenes tüntetés nem lehet eredményes.
2018. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Fiatal vagyok sosem voltam ilyen hlye tüntetéseken. Van jobb dolgom is.

Szerintem sokan gondolkodnak még így, ezért nem láttok minket a békemeneten. Mindig lesznek Fideszes, normális fiatalok, akik tüntetés/felvonulás helyett hasznosan töltik az idejüket. De a pesti nyomiknak mondjuk megértem, hogy nincs jobb programuk. A plázázásnál talán eggyel jobb.

2018. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11%

"Mindig lesznek Fideszes, normális fiatalok, akik tüntetés/felvonulás helyett hasznosan töltik az idejüket."


Ennek kicsit ellentmond, hogy szombat este, kitűnő időben a gép előtt ülsz a gyakorikérdéseken kommentálva.

2018. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

"Mi vagyunk a nép! Mi vagyunk a többség!" by Index

Még mindig azt hiszik, hogy Budapest = Magyarország.

Szar lesz most ott élni, a csőcselék minden hétvégén lehetetlenné teszi a közlekedést. Remélem ilyen sokan lesznek az utakon akkor is, amikor az anyukájukhoz sietne a mentő.

Egyébként legyen csak új választás, mert addigra annyira felkhúrják az autósok agyát, hogy még 10%-kot nyer a Fidesz.

2018. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

Ennek kicsit ellentmond, hogy szombat este, kitűnő időben a gép előtt ülsz a gyakorikérdéseken kommentálva



Ezer és egy értelmes dolgot lehet itthon is csinálni szombat este, szép időben és még egy-egy gyakorikérdés kommentre is futja az időből.

Te is otthon vagy és gondolom nem csak a kérdéseket nyomod százhússzal.

2018. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

Több százezren?

Jó lesz az 1-nek is.


Amúgy vasárnap volt az a nap, amikor joga volt mindenkinek az ellenzéket akarni kormányra.

Akkor 2,7 millió ember arra szavazott, hogy maradjon a kormány.


Akkor kellett volna náluk többen lenni!

2018. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%
Attól h ti egész nap a gép előtt ültök még nem kell azt hinni másnak is ilyen egy szombatja :D nekem hasznosan telt a napom. Vidéken van kert, van veteményes van kutya van határ. Ki tudjátok találni, h nappal mit csináltam este meg miért ne nézhetnék fel a telefonomról a netre. Kint már hüvi van, elfogyott a progi ötlet.
2018. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Mindig azt hiszik hogy a főváros az egész magyararország. Vidéken egy darab tüntető sincs. Nagyon nem akarjuk és nem tetszik az amit az erőszakos tétova liberalistás balosok csinálnak.

2018. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
"Vidéken egy darab tüntetò sincs." Te aztán nagyon képben vagy... Vidéki városokban is volt tüntetés és vidékiek is részt vettek a fővárosi tüntetésen. Le lehet pontozni, mert fáj nektek az igazság!
2018. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
* tüntető
2018. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!