Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert a kozepkoru es idos...

Miert a kozepkoru es idos emberek hangoztatjak hogy polgarhaboru "lesz"?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 01:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom hogy nem lesz.
2018. ápr. 16. 01:44
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

Én azt mondom: DEMOKRATIKUS!!!


Ti mondjátok: KOALÍCIÓ!!!!

2018. ápr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert ők tapasztaltabbak nálad.
2018. ápr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert jobban ėrtik ės ėrzik a mindennapok dolgait mint te. Biztosra persze ők sem mondanak ilyet.
2018. ápr. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 , #4-es koszonom a szemelyeskedest! De ez a kerdes nem rolam szol.:)
2018. ápr. 16. 06:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzik, tudják, hogy akkora a másik fél ideológiája elleni gyűlölet, hogy az ideológiát vallók többsége a másik ideológiát vallókat testileg is szivesen megsemmisítené.
2018. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmiféle polgárháború, csak unatkoznak az emberek és mindenfélét beképzelnek.

Ugyan ez van a világvége baromságokkal is, meg hogy itt az újabb világháború, mert az is van mindig 2-3 évente valami baromságért. Először 2013-ban vizionáltak világháborút a dagadt Kim Jong hülyegyerek miatt, aztán Ukrajna miatt, meg most megint.


Nem igaz, hogy nem unalmas már.

2018. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A politikai oldalak között nem lesz polgárháború. A magyarok és a cigányok között lesz, ha utóbbiak elegen lesznek hozzá (még kb. 10 év).
2018. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mégis kivel lenne lefolytatva egy ilyen műsor?

Robotokkal,vagy kivel?

A mai modern ember ilyesmire nem alkalmas.nagyrészt mentálisan,mert fizikailag is elég ramaty a felhozatal de az javítható ugye.

Semmi realitása egy polgárháborúnak.

Az idős emberek nem látnak tovább a hidegháborús vakításnál amiben felnőttek,a középkorúak meg mint én is amúgy,nagyrészt melóznak és nem foglalkoznak semmivel se. Általában ezt látom a korosztályomnál.

Azt se tudják milyen a háború. Meg én se,és ez jól is van így. Annyi a különbség hogy elég jelentős mennyiségű Ukrajnás gopro videót láttam ahhoz hogy szerintem azért annyi rálátásom lett hogy ne beszéljek hül@yeségeket arról így meg úgy lesz pógárháború oszt az majd megoldja a dógokat.

2018. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a magyar baloldal tettlegességig festjük a frissen választott kormány ellen, az inkább lesz parasztfelkelés, parasztháború, de nem polgárháború.


Majd pont a technó tucctuccdiszkón meg Tankcsapdán nevelkedett nemzedék áll neki háborúzni mi? Nem olyan xar az életük, hogy rosszabbá akarnák tenni

2018. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!