Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok, szabad gondolko...

A liberálisok, szabad gondolkodású fiatalok nem érzik magukat rosszul Magyarországon?

Figyelt kérdés
Itt mi erősen hagyományokra építő, neufeudalista nemzetállamban élünk. Egyáltalán nem a szabad elvekre építünk. Aki itt él, és liberális, az nem érzi magát rosszul, kirekesztettnek, hontalannak?
2018. ápr. 16. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Annyira bírom hogy a liberális emberek keverik a jobboldalt,meg a konzervativizmust a nácizmussal,kb mintha a "rózsa" egy szitokszó lenne,és minden viràgra ami nem tetszik,a rózsa megnevezést használnád,rendkívűl primitív megközelítés,ahogy az is,hogyha valaki konzervatív mondjuk,az egyből fideszes lesz,holott lehet elvből szavazni sem megy.

A hab a tortán az,hogy a liberális ember ugyan hirdeti a liberalizmust,de aki már másképp gondolkodik azt megbélyegzi és ledegradálja,hol van itt a fene nagy elfogadás és szabadság ami az alappillére ennek az elfuserált ideológiának?

2019. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2021, én marha rosszul érzem magam. Ha nem bukik a Fidesz 2022-ben, akkor nagyon erősen elkezdek külföldi munkák után nézni, párommal együtt.
2021. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
58%
És a nyugati liberálfasiszta haladó államok egyikében fogod majd jobban érezni magad? És a liberális veleményterror meg cenzúra nem sérti a szabad gondolkodásodat? Jahh hogy az csak a normálisan meg konzervatívan gondolkodóakat korlátozza..
2021. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
milyen liberális véleményterrort halucinálsz? mondj egy példát kérlek
2021. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Halucinálok?? A szemünk előtt megy az egész..

Nem kell messzire menni, elég ha csak rá nézünk a közösségi médiára, ahol posztokat meg oldalakat törölnek, cenzúráznak ha azok ellent mondanak vagy szembemennek a liberális elvekkel. És most nem a nagyon szélsőséges vagy durva dolgokra gondolok amiknek valóban a kukában a helyük. Hanem pl. arra amikor lekapcsolták a Mi hazánk oldalát, vagy most amikor felfüggesztették Trump twitterét. És persze mindenre rá lehet mondani hogy uszító meg gyűlöletbeszéd meg ilyenek ..

Az amerikai média nagy része liberális kezekben van, baloldali szélsőséges nézeteket képvisel, és ennek megfelelően torzítja el a valóságot és állítja a saját oldalára (mint ahogy a 11. válaszadó írta). Blm mozgalom megalkotása és támogatása - mi az ha nem uszítás és feszültségkeltés? Látható volt, hogy csak erőszakot és további ellentéteket szült. És akkor még a rendőri fellépés is felháborodást keletett utána.. Mi kéne akkor? Anarchia és minden korábbi érték felrúgása??

Ez lenne a liberális és szabad gondolkodású paradicsom amit hiányolsz Magyarországról?

Egyesek látom nagyon vágynak arra hogy gyökértelenül és mindentől megfosztva éljenek a nagyvilágban, egyszer érteném meg miért..

Nem veszed észre hogy ez is csak egy szélsőség, korátozás, befolyásolás és rombolás, amit a liberális mintaállamokban csinálnak?

2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Waff ***** válasza:

14@: pl a néhány évvel ezelőtt Kölnben történt szilveszteri eseményeket (csak hogy ne menjünk a tengerentúlra). Nők tömegeit támadták meg és sokukat meg is erőszakoltak, de sok férfit is megtámadtak, üzletekbe törtek be...

Minden médiafelületen tilos volt beszámolni az eseményekről, a közösségi médiákban azonnal töröltek minden ehhez kapcsolódó bejegyzést. A rendőrség nem adhatott ki hivatalos közleményt. Jó időre rá adhattak ki egy liberális szájízhez írt rövid "tájékoztatást". Mindezt azért mert az addigi liberális agymosás szinte égből pottyant isteni ajándéknak festette le a migránsokat...kellemetlen volt mikor az ellenkezője derült ki..

És ez csak egy példa volt sajnos a nagyon sok közül...

Sztálini időket idéz már sok helyen a liberális terror.

2021. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15 - Az hogy Trumpot eltiltották tök jogos. Felhergelt egy elég nagy tömeget, hogy megtámadják a törvényhozás épületét. És bizony ott voltak, akik akasztani is képesek lettek volna (konkrétan egy részük azt skandálta, hogy a jelenlegi alelnököt (Pence) akasszák fel. Tök érthető, hogy egy ilyen, nem beszámítható embert korlátoznak.


#16 - Én spec a kölni eseményekről az akkor hagyományosan libsinek titulált oldalakról értesültem: Index, HVG, 24.hu. Elég hamar tájékoztattak, de nyilván a megbízhatóbb forrásokat megvárva. És érdekes módon én nem láttam olyat, hogy a "liberális agymosás szinte égből pottyant isteni ajándéknak festette le a migránsokat", pedig eléggé tüzetesen olvasok sajtót. De biztos jó lehet a fejedben lévő párhuzamos univerzumban élni.

2021. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Waff ***** válasza:

17@: a németországi médiákról beszéltem fentebb...


Trump nem hergelt senkit, sőt ha megnéznéd a beszédét...és ha tudnál angolul akkor láthatnád hogy nyomatékosan megkérte a tüntetőket hogy békésen tiltakozzonak.


"Pedig eléggé tüzetesen olvasok sajtót..."

Könyveket kellett volna anno olvasnod, nem a liberálfasiszta sajtót talán nem lennél ekkora birka.

2021. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

néztem a beszédét és valszeg angoltanári diplomával értek angolul. Amikor egy pódiumon beszélt plexi mögül, akkor konkrétan buzdította az embereket, hogy menjenek a Capitoliumba és vonják kérdőre Pence-t. Az, hogy az események után kirakott egy vidit, hogy menjenek haza/nyugodjanak meg már nem oltja el a tüzet, amit gerjesztett.


Szóval légyszi ne engem oktass ki.

2021. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Waff ***** válasza:
0%

Ohhh angol tanári diploma :))) Valahogy ezt mindjárt sejtettem, itt a gyk-n minden ilyen szellemi világítótorony vagy tanár, vagy atomfizikus, esetleg valamelyik tudományos irányzat professzora...de ha tippelhetnék, szerintem néhány doktorátus is a zsebedben van...

Magyar nyelvből sem ártana egy diploma, akkor legalább annyit tudnál hogy mondatot nagybetűvel kezdünk.

Nézd át szerintem azt a szóban forgó beszédet alaposabban, vagy kérj meg valakit hogy fordítsa le neked, mert nem buzdított senkit sem arra hogy felelősségre vonjon bárkit is.

Békés tiltakozásról volt szó, és megismételte amiről már korábban is beszélt, hogy szerinte elcsalták a választásokat. Kb ezek voltak a "legvadabb" kijelentései a "gyűlöletbeszédnek".


De nem is ezek a pitiáner dolgok a fontosak, hanem hogy ez a liberális-fasiszta terror már bekúszott az élet minden területére. Pl.te most azt mondod gyűlöletbeszéd volt, van aki viszont azt mondja nem...kinek van igaza? Töröljük, hallgattasuk el, csak azért mert a te igazságnak vélt álláspontod szerint nem helyes kijelentéseket tett? Az ellenkező tábor pont az ellentétjét állítja. Akkor most hallgattassanak el téged?


Igazuk van akik a liberalizmus és a nácizmus közé egyenlőségjelet tesznek. A szélsőséges ideológiák, legyen az szélsőjobb vagy szélsőbal, nem tűrik az ellenkező véleményt, azt mindenáron betiltja, üldözi, elhallgattatja.

A kommunizmisba ha nem igazodott a kommunista ideológiához a véleményed osztályellenes voltál, ma ha nem igazodik a liberális doktrínákhoz a véleményed akkor gyűlöletkeltő vagy. Semmi sem változott, csak új megnevezések születtek.

2021. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!