Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok, szabad gondolko...

A liberálisok, szabad gondolkodású fiatalok nem érzik magukat rosszul Magyarországon?

Figyelt kérdés
Itt mi erősen hagyományokra építő, neufeudalista nemzetállamban élünk. Egyáltalán nem a szabad elvekre építünk. Aki itt él, és liberális, az nem érzi magát rosszul, kirekesztettnek, hontalannak?
2018. ápr. 16. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Budapesten még annyira nem vészes a helyzet, mert meg tudod találni azokat a köröket, akik veled együtt éreznek, hiszen a fővárosra koncentrálódnak.

Na de vidéken?

2018. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
de
2018. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

De nagyon is.


Mégcsak kilátásban sincs, hogy valaha egy nyugat-európai szintű értékrendben fogunk élni. 23 évesen nekem ezt nincs türelmem kivárni, további 4 évig vagy tovább.


Sajnálom itthagyni azokat az embereket akik ugyanígy éreznek most, mint én. Elképszetően reménytelen vagyok az ittéléssel kapcsolatban. De bízok benne, hogy találkozunk majd Berlinben, Londonban, Hamburgban, vagy amerre csak mentek! Én jövőre megyek el.

2018. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Én a mai liberális gyakorlatot (aminek nem sok köze a liberalizmushoz, csak lózungokban) rendkívül károsnak tartom, ennek ellenére nem érzem magam jól. De elhiszem, hogy mások viszont jól érzik magukat.

Arra kell gondolni, hány embert nem zavar a körülötte lévő fizikai mocsok, míg másokat egy közönséges koszos utca is zavar. Szóval a relativitás mindenre érvényes.

2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Waff ***** válasza:
45%

Valóban, Magyarország egy hagyományokra épülő nemzetállam. Ne keserítsen el hogy egy liberális, idegenszívű emberként hontalannak érzed magad itt, mivel az is vagy, ez teljesen természetes.

Valóban az egyetlen megoldás ha elköltözöl valahová jó messzire. Akár London, akár Párizs, vagy Brüsszel...

De ne várj egy évet, szerintem csomagolj gyorsan és meg se állj valamelyik liberális, multikultis nyugati nagyvárosig. Jó lesz ott neked, hidd el.

2018. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

" Ne keserítsen el hogy egy liberális, idegenszívű emberként hontalannak érzed magad itt, mivel az is vagy, ez teljesen természetes."


Ritka gusztustalan ember lehetsz. Nem is értem, hogy maradtál életben eddig. Ekkora gyűlölettel a szívedben. Hogy vagy képes egy másik emberre ilyet írni? Az meg mindent elmond rólad, hogy egy liberális embert idegenszívűnek nevezel. Mutatja a sötét elmaradott náci gondolkodásod. De te biztos jól érzed itt magad, hiszen naponta botlok bele hozzád hasonló gyűlölködőbe.

2018. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Waff ***** válasza:
45%

Utolsó, azért mert ez az igazság. Egy valamilyen (akár minimális) szinten is a gyökereihez ragaszkodó ember eleve ki sem írna egy ilyen formában megfogalmazott kerdést. Valahol értem én azt is, hogy nem az nyert akit a magadfajta liberális "szabadon gondolkodó", szellemi világítótornyok szerettek volna, és most vége a világnak, és természetesen mindenki náci...

Apropó náci...ha már amolyan igazi liberális módon, a jól betanított nácizós kártyát elővillantava, minden esetben ha valami piszkálja a kis csőröcskédet, közlöm veled, hogy ez is csak téged minősít. És még te nevezel bárkit is gyűlölködőnek...

Nézz magadba néha kedves liberális barátom, ha már más szemében megláttad a szálkát, talán a magadéba észreveszed azt a sok gerendát....

2018. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Waff ***** válasza:
0%
"Ritka gusztustalan ember lehetsz".... atyaég, miért állok én szóba ilyen alakokkal...
2018. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem örülök, hogy igazam lett. Itt tényleg élvezik a mocskot.
2018. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

A kérdező remekül megfogalmazta mi a probléma ezzel az országgal.


Én pedig nem kérek a magyarok nemzeti keresztény, nacionalista, fehér nemzetállamából!


Ahogy tudok, az első géppel húzok is innen messzire.


Tudom ilyenkor jön a szokásos "jóvan mennyé' *sob sob* senkinek se fogol hiányozni" de nyugi, ti se nekem.


Sayonara, bai bai!

2018. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!