Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány tényleg ennyire...

Gyurcsány tényleg ennyire idióta, vagy csak játssza a fejét?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az aranyköpéseire, mint pl. "kígyók kígyóznak", "le kell váltani a dk-t", na és persze a klasszikus "elkúrtuk".


Tényleg ilyen idóta, vagy esetleg valako fizet neko ezért? Tényleg komolyan gondolja még a politikai szerepvállalást?



#Gyurcsány Ferenc #kígyókkígyóznak
2018. ápr. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Erről pofázok már régóta.

Soros most megint kiadta az ukázt.

Ahogy Szél Berninek is buknia kell.

2018. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ne viccelj! Miért lenne idióta?

Neki van esze és ehhez még megfelelően gátlástalan is.

Ül a zsidóktól elzabrál villában a milliárdjain, vedeli a whiskyt és röhög a markába.

Nem ő az idióta, hanem akik rendre visszatapsolják, ő meg azokon röhög legjobban.

Egyébként ebben a "kígyók kígyóznak"-ban nekem nem sikerült még megtalálnom a humort, ráadásul nem is az ő szellemi terméke.

Erősen ittasan motyogta, hogy a " kígyók, ....öööö....a kígyók" amikor a közönségből valaki beszólt, hogy "kígyóznak" és ő megismételte ezt a "frenetikus beszólást"

ami még mindig nem tudom miért olyan szenzációs?

2018. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem irigyli a fideszt, hogy nekik hosszabb a "kigyójuk" XD
2018. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem feltétlenül zárhatják ki egymást! :)


Lehet egy idióta, egyes pletykák szerint alkesz is, meg egy megalomániás gazember egyszerre, aki még kicsit "rá is játszik".

2018. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én épp a múltkor néztem régebbi 2006-os videókat Gyurcsiról, és eléggé leépült.Nekem első benyomásra egy alkeszre emlékeztet, amúgy pedig néha úgy hörög, kapkod a levegő után, mint az idegbajos volt kollégám.
2018. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!