Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány a szavazatokért...

Gyurcsány a szavazatokért játssza a posztkommunistát vagy tényleg el is hiszi, hogy a "kereszténykonzeratívok" miatt van minden ami rossz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 15:31
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
Pont ezen gondolkozok én is, mióta hallottam a beszédet. Csupán egy dologban vagyok teljesen biztos, akármelyik verzió is a helyes: Gyurcsány hazudik.
2013. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ozmium42 ***** válasza:
Mellesleg ő nem a posztkommunistát játssza, mert ő egy posztkommunista. Ő a meggyőződéses kommunistát játszotta (ha játszotta), de akár megjátszotta, akár komolyan gondolta, ő attól még posztkommunista, mivel ez azt jelenti, hogy kommunista volt az "előző" rendszerben.
2013. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a "kereszténykonzeratívok" miatt van minden ami rossz"


Miért nem így van? Nem csak a szegények kizsákmányolásával voltak mindig is elfoglalva évszázadokig a történelem során???

2013. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, te analfabéta, milyen évszázadok, a konzervatívizmus fogalma csak 200 éves, b¤zdmeg.
2013. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"milyen évszázadok, a konzervatívizmus fogalma csak 200 éves, b¤zdmeg."


Szép "keresztyéni" megnyilvánulás..... Ha így is lenne a 200 év az nem két évtized?

2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!