Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok erről a jelenségről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 16. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kicsit szubjektív cikk. Kábé mintha a liberálisoknak a kurucinfot tolnád az orruk alá.
2018. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem mondom, hogy nincs igazad abban, hogy szubjektív, ironikus is. De attól még OV kimondta ezeket a saját szájával. Az érdekel, hogy ez hogy nem zavarja őket...
2018. ápr. 16. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
El tudjàk.De nem érdekli őket,amig jól élnek a pàrtból vagy eléggé félnek.Hülyéké az orszàg.
2018. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit gondolunk a MIRŐL????


Milyen jelenségről? Mit akartál kérdezni?


Végigolvastam a kedvedért a cikket, de nem értem.


Orbántól idéztek egy rakás szöveget az elmúlt 25 évből majd azok jelentésétől, szövegkörnyezetétől és tartalmától függetlenül megjegyzéseket fűztek hozzá a saját álláspontjuk szerint.


Ha azt kérdezed, hogy mit szólok ahhoz, hogy Orbánnak felhozzák 25 évvel ezelőtti szavait, miközben a jelenlegi ellenzék esetében ha az 1 vagy fél évvel ezelőtti kijelentéseiket hozták fel Orbánék, azon ugyanezen véleményalkotók ki voltak akadva - akkor azt válaszolom, hogy így szokták. Kettős mérce, mint mindenben.


Ha azt kérdezed mit szólok ahhoz, hogy Orbántól 1-1 mondatot elővesznek és a saját szájuk íze serinti tartalmat tulajdonítanak neki, majd ezen szörnyűlködnek - akkor azt válaszolom, hogy így szokták tenni más dolgokkal is. Kitalálnak valamit ami nem létezik vagy nem úgy van és elkezdenek felháborodni rajta. Egymást idézgetik ismételik, majd kimutatják, hogy "mindenki" ezen van felháborodva - tehát igaz.


Ha valami mást kérdeznél, akkor javaslom legközelebb valóban kérdezd is meg!

2018. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy Orbán szembeköpi magát a jelenlegi politikájával. Minden ami ellen régen harcolt és minden érték ami mellett kiállt, mára az ellenkezőjére fordult. Elnézést kérek, ha nem volt egyértelmű.
2018. ápr. 16. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor ha kérhetlek írd le nekem azt is, hogy az idézett mondatoknak hol és miben is mond ellent a jelenlegi politikája?


Én végigolvastam és nem találtam ilyet. Ha te találtál, akkor kíváncsi vagyok rá hol és mit.

2018. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom nálad is működik az orwelli duplagondol módszere. Sajnálom ha nem látod, a cikk bár erősen ironizál sajnos nagyon világosan mutatja be az ellentmondást.


"Tisztelettel arra kérem a nézőket, hogy talán kevéssé a pártkampányokra meg a fizetett hirdetésekre hagyatkozzanak."

Úgy tűnik itt még nem akarta, hogy pártpropagandával mossák át a szavazók fejét. De kérdem én, ha ezekre nem kellene hagyatkozni, akkor miért költött rá ennyi pénzt/közpénzt? Miért van minden megyei lap fideszes kézben, ahol minden jó indulat ellenére sem mondható, hogy kiegyensúlyozott tájékoztatást nyújtana?

És ez csak az első, de nem fogom tételesen a többit is elemezni, mert annyira nyilvánvaló az ellentmondás, hogy tényleg csak az nem látja aki nem akarja.

2018. ápr. 16. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi, akkor maradjunk ennél.


AZt mondta nem csak a pártkampányokat kell nézni.

Most sem azt kellett.

Akik a fideszre szavaztak, azok nem csak azt nézték.

Azt nézték, hogy a pártkampányok ellenére a valóságban jobb az élet (nem jó, hanem jobb!!!), több a munkalehetőség, magasabbak a bérek, több pénze van az embereknek, nincs akkora létbizonytalanság és mindenhol épül vagy fejlődik valami.

Csak nektek jött le annyi, hogy soros meg migránsok és kész, a fidesz szavazóinak nem.

Ugyanis ha csak a kampányra figyeltek volna, azt az ellenzékiek csinálták sokkal hangosabban, akkor azt hitték volna el amit ők harsognak mindenhol


Mint azt a mesét, hogy a média a kormánypártok kezében van, a vidékieknek kizárólaga megyei lapokból van lehetőségük informálódni stb. stb. az összes butaság.


Szóval ebben nem volt semmi, ami üti a jelenlegi politikáját.

Hidd el, a többiben sem.


A cikkben kiemeltek mondatokat, ŐK adtak ezeknek a mondatoknak valamiféle jelentést, amit Orbán nem tett és ezzel a saját maguk által belegondolt jelentéssel összevetettek egy olyan nem létező "valóságot", ami üti.

2018. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A legfejletlenebb vidékeken tarolt a Fidesz, ami ellentmond annak amit te mondasz, miszerint érzékelték, hogy jobb az életük. Csak féltek, hogy még az is elveszik amk van, mert jönnek a migránsok. Amit persze véletlenül sem a média közvetített feléjük ezerrel.

Elhinném, de sajnos nincs így. Ennél még az is jobb lenne, ha meg tudnád magyarázni, hogy miért az ellenkezőjét valósítja meg annak amit kinyilatkoztatott pár éve oly bátran. Mert ez komolyan szomorú, hogy még csak nem is akarod látni, hogy így van.

2018. ápr. 16. 22:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet még érteni ezeket a mondatokat akkor? Komolyan érdekel, nyitot vagyok más megoldásra is :)
2018. ápr. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!