Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne Magyarországon...

Miért lenne Magyarországon kapitalizmus, amikor az állam elszedi az emberek pénzének a 2/3-át?

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán nem kapitalizmus így. A kapitalizmusban pont nincs agyonadóztatva minden.

2018. ápr. 17. 13:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
A kapitalizmus rendkívül káros.
2018. ápr. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja a kommunizmus meg a szocializmus meg jó nem? Azt kéne visszahozni? Hihetetlen, hogy ilyen ostoba emberek még léteznek.
2018. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ja a kommunizmus meg a szocializmus meg jó nem? Azt kéne visszahozni? Hihetetlen, hogy ilyen ostoba emberek még léteznek."


Mint ahogy Te is, mondta hogy jó a szocializmus? Nem.

Akkor ?

2018. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem sok más elternatíva van. Nálam jobban senki nem követi a nemzetközi híreket és harmadik rendszerről még nemigen hallottam, hacsak az afrikai éhező diktatúrákat nem vesszük figyelembe mert ott se kapitalizmus sincs se szocializmus, de tiszta víz se. Szóval akkor te most melyiket preferálod, ostoba?
2018. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor olvasgass Te nagy-tudású, aki napra kész a nemzetközi hírekkel, ...de a politikai rendszer alapokkal már...

-...Idióta!


[link]

2018. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz?? A kapitalizmuson és a szocializmuson kívül az összes többi említett rendszer ,ahogy mondtam, afrikai putrikban van. anarchism, totalitarians, colonialism, tribalism, feudalism?!! Melyiket preferálnád??
2018. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hitted okos vagy, mi?
2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!