Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan voltak az április 14....

Hányan voltak az április 14. -ei tüntetésen?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne itt fejtsétek ki a véleményeteket a tüntetésről. Csak az érdekel, hogy vannak a becslésel, vagy pontos adatok, hogy hányan voltak ott? Bizonyos hírportálok azt írták, hogy a kb. 60000es békemenettől messze elmaradt, míg máshol százezres nagyságrendet olvastam. Mennyien voltak szerintetek vagy hivatalos, nem hivatalos becslések szerint?

2018. ápr. 17. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én 100-120ezerről tudok.
2018. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

a Békemenettől egyértelműen nagyobb!


én mondjuk 100-150 ezerre becsülöm


a Fidesznek volt ilyesmi rendezvénye még nagyonrég, talán '98 mikor először nyertek, ami kb így megtöltötte azt a területet ők akkor 1 millióról beszéltek, ennyit a Fideszről és a hitellességükről már akkor is így hazudtak!

2018. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy. Sokan voltunk és kész.
2018. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy bizonyos Rákay Philippe úr néhány éve megszámolta, hányan vannak éppen a Kossuth téren. Három millió jött ki neki. Ez alapján március 15-én ott volt egész Európa a tömegben, most 14-én Ázsia is csatlakozott hozzájuk.


Tévés képek alapján kb. ugyanannyian lehettek mindkét rendezvényen. (Érdekes lenne tudni, mekkora volt az átfedés.)

2018. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Milliós nagyságrend az a Kádárnál volt '57-ben. Azt a büdös életben nem fogják überelni.


Egyébként a Fideszesek biztos darabra tudják, kiszereltek egy rakás plusz megfigyelő kamerát arcbeazonosító programmal, meg minden...


Ha van kamerafelvétel, azt le lehetne számolni darabra, hányan mentek át az Erzsébet hídon. Itt kicsit elvontabb a dolog, mert sokan párhuzamos utcákban csorogtak, meg levágtak keresztbe. És sokan csak a felére mentek ki, szóval van, aki már rég hazament, mikor a másiknak eszébe jutott kinézni. Jó 2 és fél óra volt a menet. Nekem úgy tűnt, mintha az internetadósnál is picit több lett volna.

2018. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Több mint a békemeneten, pedig oda még külföldről is buszoztatták a jónépet, ide meg önként mentek ki a magyarok. 100 ezernél szerintem többen voltak most. Jó volt látni. Kár hogy semmi eredménye nem lett.
2018. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon szerencsétlenek vagytok.

Legalább a saját szemeteknek hinnétek és hülyítenék halomba magatokat és egymást.


Sokan voltatok, de meg sem közelítettétek a békemenet létszámát.

A Kossuth tér már dugig volt a békemenet embereivel, amikor még a hídig ért a tömeg.


Ti meg sokan voltatok, de közel sem olyan zsúfoltan a téren és nem olyan távolságig az utcákban.


de ha ez melengeti a kis eccerű lelketeket, akkor higgyétek a békemenet létszámát 60 ezernek, a tiéteket meg 100 ezernek.

Legyen nektek.

Akkor ennyien nem értettétek meg, hogy a választások UTÁN 1 héttel nincs miért tüntizni, az emberek már döntöttek.

2018. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Takács zs: Ja, a Fidesz emberei döntöttek a parlamentben, hogy kell megint egy kétharmad, és megcsűrték-csavarták az eredményeket. Azt nekem ne mondja senki hogy valahol 149-en szavaznak MSZP-re egyéniben, és 0-n listán. Még a látszatra sem adtak, úgy elcsalták ahogy a nagykönyvben meg van írva. Szóval ne gyertek itt ezekkel az "emberek döntöttek" dumával, mert az emberek a Fideszt a kukában szeretnék már látni, csak sajnos nem megy mert támadhatatlanok.
2018. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Liberális narratíva szerint: több százezren

Fideszes narratíva szerint: néhány tízezer

2018. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Az ellenzék szerint 20 millióan, a Fidesz szerint alig 30-an, valójában 100 ezren.
2018. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!