Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem utálja Gyurcsányt, az...

Aki nem utálja Gyurcsányt, az miért nem utálja? És miért szavazott rá?

Figyelt kérdés

Egyrészt sokan utálják azért, mert anno tönkretette az országot. Magyart veretett, hazudott nappal, éjjel meg este... stb. A másik oldalnak is van oka utálni, mert tulajdonképpen ő miatta lett 2010-ben fidesz 2/3 és Orbánék akkor alapozták meg a hatalmukat. Szétverte a baloldalt, és a jelenlétével mai napig rombolja azt.

Viszont mégis voltak akik a pártjára szavaztak, és be is jutott a parlamentbe. De kik azok? És miért?



2018. ápr. 18. 23:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
Hát főleg idősek szavaztak rá, de engem is erdekelne, hogy miert. Annyira lejáratta már magát, a helyében elbujnék.
2018. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
Én nem utálom, bár sosem szavaznék rá.(Annyira nem is szeretem)Vannak még nála rosszabbak is a Parlamentben..és ő legalább egyszer igazat mondott.:-)Hogy aki rá szavazott miért szavazhatott rá, azt nem tudom, talán a többi pártot még jobban utálja, esetleg pár idősebb néni "leragadt" nála.
2018. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

Az MSZP-t a gazdasági világválság vágta teljesen tönkre, nem Gyurcsány, egyszer megnéztem a közvélemény kutatásokat 2008 ősze előtt például a Jobbik sehol nem volt, az LMP-t nem is mérték azt se tudták mi az, az MSZP és a Fidesz támogatottságában, pedig nagyjából egymillió szavazónyi különbség volt 2.5 milliós volt a Fidesz másfélmilliós az MSZP, az SZDSZ és az MDF olyan 150-200 ezer körül, ebből lett 2010-re 800 ezer szoci szavazó, és ugyanennyi jobbikos meg négyszázezer LMP-s.

Elég egyértelmű, hogy a világválság nélkül az MSZP csúnyán kikap 2010-ben, de nem ennyire, és a legnagyobb népszerűség csökkenést is Bajnai idején szenvedték el, mondjuk ez érthető, hiszen az ő idején voltak a válságmegszorítások.

2018. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%
Látom senki nem meri felvállalni, hogy rászavazott. Én rászavaztam, vagyis a pártjára, mert bírom, jófej, őszinte, egyenes ember, és nagyon kitartó. Én nem értem miért utálják ilyen sokan, pedig Orbánnál 100x jobb ember, és jobb politikus, és miniszterelnöknek se volt rossz. Ő legalább beismerte, hogy hazudtak. Orbán soha nem ismerné be, még egy zárt gyűlésen sem, pedig ő aztán akkor is hazudik,ha kérdez.
2018. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Ezt is nehéz megmagyarázni. Lefordíthatnám ilyenféleképpen: „Látod, marha, mit jártatod annyit a pofádat, én itt ésszel figyelem a dolgokat már régóta, te meg a válságos pillanatban locsogni kezdesz nekem, hosszú, érzelgős történeteket adsz elő, és kiteregeted bonyolult lelki finomságaidat, holott a fene se kíváncsi rá, s közben lecsúszunk a jó fekvőszékről...” Persze ez csak a látszólagos szöveg volna. Csak olyan beszéd, amivel voltaképpen ezt akarom közölni: „Áldásom rátok. Ki vagyok én, hogy pálcát törjek fölötted? Megszenvedtétek ti már a múltat s jövendőt.” Vagy inkább: „Nézd, egy kicsit összeszorult a torkom, ne haragudj, cimbora. Furcsa és megindító az emberi sors. Ó, vajha boldogok lehetnétek. Odaadnám érte a fél karomat...” Továbbá a hangsúly befejező esése azt jelezte: „Ámbár dehogy adnám. A karomat nem adnám, legfeljebb az egyik lábamat, arra nincs olyan nagy szükségem. De azt is csak igazán a legvégső esetben. Vagy mit tudom én. Ne hazudozzunk. Csináljatok egymással, amit akartok. Fütyülök rátok. Mb!”
2018. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
#3: Azért be kell vallani, elég nehéz lett volna mérni egy olyan párt népszerűségét, ami még nincs is. Az LMP azért nem volt benne a mérésekben, mert 2009-ben alakult párttá.
2018. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
66%

En is ra szavaztam.

Kar valaszoltam egyszer a temaval kapcsolatban, ujra megteszem.

Barki, akinek volt valaha köze retorikához, tisztaban van vele, hogy az őszödi beszéd "elszólásai" retorikai elemek voltak. Igazak. De semmi olyan nem volt benne, amit nem használna rutinszerűen bármelyik politilai kormánypárt, es amit nem csinálna hatványozottan Orbán (sajto felkeszites (lathato a neten a video amin arrol beszel hogy a reggeli radioadás rendben lement [link] ) hazugsag a kampany alatt (Soros).

A kulonbseg-Gyurcsany ezeket a dolgokat negatov dologkent jelolte meg. Azt mondta, szegyenteljes hogy egy politikus igy viselkedik. Azt mondta a sajat partjanak hogy azegyenteljes hogy az anyjanak tizszer jobb egeszsegugy jut mert Gyurcsany Katusnak hivjak es felismerik a nevét. Csak ezt a reszt mar senki nem ismeri szinte. Amugy nagyon sok fiatal is ra szavaz mert meghallgattakca TELJES pstodi beszedet, es rajottek hogy amugy nincs benne semmi gáz.

Gyakorlatilag az a beszed politikailag korrekt volt. Az értékrendje hibátlan.

Orban azt csinalta amiben a jobboldal mindig is jo volt, ontotte az olajat a tuzre es telenyomta a tevet nehany kiragadott reszlettel. Ugyanazzal a 3 mondattal...mind a 20 percből...

Konkretan Magyarorszag eltakaritotta az egyetlen nirmalis miniszterelnok alternativajat. Vizitdijastul amit szinten jol levezet az oszodi beszedben. Hogy nem merik bevezetni a tamogatottsag varhato csokkenese miatt, de nem ezert kell politikusnak lenni. Barki barmit mond, az egy joszandeku beszed volt, es Gyurcsany jo szandeku ember.

Kis megjegyzes: tokeletesen el tudott szamolni a penzevel, pedig jott am az ügyészség 2011ben Fidesz 2/3-dal a hata mogott kihelyezett intendansokkal akiknek anmyi feladata volt hogy miutan az orszaggyules megszavazta Gyurcsany mentelmi joganak végét, csinálják ki. Nem tudtak. Szerintetek mi lenne ha Orban kerulne ilyen helyzetben?

Eselytelen h megvedi magát. Akkora a bunlajstroma olyan dolgokbol amik miatt sittre kerulhetne, hogy gyakorlatilag matematikai torvenszerusegeknek megfeleloen legalabb egynek elégségesen bizonyithatonak kell lenni.

2018. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Ezert szavaztam ra. Ahogy sokan masok is, PONT az oszodi beszed hatasara.


Ui:az emberveretés. Konkretan a 2006os tomeg volt h az autoba menekult rendoroket akarta felgyujtani. Eszetlen banda... megerdemeltek. Semennyire nem gondolom ugy hogy a rendorok elvetettek a sulykot, katasztrofalis allapotok voltak 2006ban, megis mit kellett volna csinalni?

Es vegkepp nem a Gyurcsany tehetett rola. Volt amiatt is elszamoltatas es higyjetek el őt akartak bunosnek kihozni belole. Nem sikerult.

2018. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
69%

Én nem rá szavaztam most konkrétan, hanem az Együttre, de mivel nincs semmi pártállásom simán szavaznék rá és lehet fogok is. Nem fogok azért utálni valakit mert a Fidesz azt mondja (Gurcsány, migránsok, Soros, Brüsszel, pirézek) és az öszödi beszéd értelmezéséhez is elég intelligens vagyok. Valamint ahhoz is, hogy tudjam nem tette tönkre az országot, nem lövetett szemet, stb.


Viszont mit csinált valójában??????


Kiakasztotta, szétalázta Orbán Viktort, amit azóta sem hevert ki szegény! Ez az a bűn ami miatt ő lett a "szemkilövető", stb. Azóta máson is megpróbálta ezt a karaktergyilkosságot végrehajtani ez az ember, csak azóta ezt kapásból felismeri egy bizonyos réteg és nem dől be neki. Ha megnézed pontosan ugyanazoknak habzik a szája a migránsoktól meg Sorostól mint akiknek Gyurcsánytól, itt a megoldás.

2018. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
46%

Pataky Attilàt (Edda Művek) idèzem;

Ki az a Gyurcsàny?

2018. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!