Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet itt rimánkodni, de...

Lehet itt rimánkodni, de szerintem Orbán Viktoron kívül senki sem tudná sikeresen képviselni a magyar érdekeket. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az ellenzéki politikusok szerintem súlytalanok mind külföldön, mind itthon. Egyszerűen nem vennék komolyan őket. Orbán Viktor viszont több évtizede meghatározó, domináns európai politikus aki sikeresen képes érvényesíteni a magyar érdekeket külföldön, és itthon is. Úgyhogy szerintem húzgálhatják a szájukat nyugodtan az ellenzékiek, de ez az igazság, még ha nekik nem is tetszik.

2018. ápr. 21. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek az előttem szólókkal, de annyit hozzátennék hogy Orbán valóban egy tehetséges és domináns politikus akite fel lehetne nézni, csakhát az elmúlt éveket tekintve ez nem lehetséges.
2018. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Orbánt Washingtonban a Fehér Házba lassan még turista belépővel sem engedik be, nem hogy Trunp fogadja...

Trump előbb fog Kim Dzson Unnal találkozni, mint Orbánnal - ennyire semmibe nézik!

2018. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként ha nem lennének az óriási lopások meg korrupció Orbán jó miniszterelnök lenne. A külpolitikát pl jól csinálja, mondjatok még egy olyan magyar vezetőt akinek ilyen kultusza volt Nyugaton mint most Viktornak. Nem tudtok mondani egyet sem. A nyugati konzervatív körökben az átlag ember közt kb megváltóként tisztelik. Menjetek fel akármelyik Orbánról szó külföldi youtube videó alá mindenhol istenítik. Viktor volt az első EU-s politikus aki felismerte a migráció jelentette történelmi veszélyt és kiállt ez ellem, Nyugaton minden más konzervatív körök az ő politikáját másolják, és bizony Viktor meghatározó politikai tényező az EU-ban.

Kár hogy elrontja az egészet a pénzek lenyúlásával, haverozással, az úrizálással meg a többi hülyeséggel. Ezek olyan dolgok amik ellen tehetne de mégsem tesz. Örökre beírhatná magát nemcsak a magyar de az európai történelembe is mint egy pozitív meghatározó politikai személyiség, csak sajnos Viktornak fontosabb a pénz meg a lenyúlás mint ez a pozitív történelmi szerep. Kár érte

2018. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, mert odairtad " de szerintem". Szoval jogod van hozzá, hogy ezt gondold. Akármilyen hülyeség is.
2018. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem lenne elmebeteg, hazaáruló, rabló, csaló akár jó miniszterelnök is lehetett volna, de nem lett....
2018. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nàla rosszabb nem lehetne.
2018. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért dicsőítik egyes külföldi körök, és tartják halál komolyan valamiféle patriótának, mert ők nem ismerik igazán, fogalmuk sincs róla, kicsoda. Eleve nem is lehetne hazafi, fizikailag lehetetlen. Ilyen erkölcstelenül meg pláne nem lehet. Csak azért migránsozott kezdettől fogva, hogy idehaza népszerű legyen, ezért brüsszelezik, vagy sorosozik is Soros-ösztöndíjasként. Tudta, hogy az emberek vevők arra, ha veszély van, és megvédik őket. Közben amúgy 20 000 nem európai telepedett le 8 év alatt, de erről persze mélyen hallgatnak.
2018. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Orbán tudja képviselni a magyarok érdekét? Ez nekem új. Akkor ezek szerint csak az akarat hiányzik. Igaz, én eddig azt hittem, hogy nem is tudja, de nem is akarja, mert láthatóan az igyekezet csírája is hiányzik, míg a keresztbe tevésből van bőven.
2018. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!