Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem van eltévedve...

Csak szerintem van eltévedve a Jobbik?

Figyelt kérdés
Botrányosnak tartom, hogy belpesti balliberálisokkal együtt vonul, velük szövetkezik a Jobbik a Fidesz ellen. Csurka és a MIÉP még konstruktív ellenzékként tudta, hogy nem a Fidesz, hanem a globalista ballib a legfőbb ellensége a nemzeti oldalnak. A Fidesz mindent megtesz azért, hogy a hajdan egyeduralkodó balliberális világ teljesen eltűnjön Magyarországról. Ebben szerintem a Jobbiknak, ha kicsit is hű akar maradni eredeti elveihez, a Fideszt kéne támogatnia!

2018. ápr. 21. 17:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Tehát te azt vártad a jobbik kormánytól, hogy kiválaszt egy haveri kört és rájuk építi az egész országot? Senkikből hirtelen az ország leggazdagabb embereivé növik ki magukat? Esetleg egykulcsos adót vártál a jobbiktól?


Gondolom tisztában vagy vele, bár láthatóan nem, hogy a kormányzás nem meríti ki a migráncsozás, a sorosozás, a brüsszelezés fogalmát. Ezt propagandának hívjuk és nem kormányzásnak.

2018. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

"Én egykori jobbikosként, jelenlegi fideszesként azt mondom, hogy a Fidesz nagyjából azt a politikát valósítja meg, amit korábban egy jobbikos kormánytól vártam volna."


Hát, elég nagy szégyen, hogy te ezt a jövőt szántad Magyarország számára, amit most a Fidesz beteljesít...

2018. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Az pedig elég szomorú, mert a propaganda nem fog segíteni a szegényebb sorsú embereken, ahogy a középosztály folyamatos leszakadását sem állítja meg. A korházi várólisták se csökkennek a sorosozástól és a migránsozástól sem fogunk elérni jobb eredményeket a kompetencia felmérések során. Nem rég írták, hogy újabb mélységeket értünk el ezen teszteken. Bár utóbbit említve; talán van jó korreláció a dologban.
2018. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

A Fidesz jóvoltából lassan eltűnnek a régi nemzetellenes, ballib pártok, hátországuk összeomlott, vidéken gyakorlatilag már nincsenek is! Budapesten még tartják magukat, remélem már nem sokáig.


A Jobbik lehetne egy tisztességes radikáljobbos párt, ehelyett lassan Gyurcsánnyal szövetkezik...

2018. ápr. 21. 18:12
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy eltévedve, a Jobbik nem az MSZPvel szövetkezik, csak egyszerűen kiáll a szerinte fontos dolgok mellett. Akkor is ha azt épp a komcsik is támogatják.

És ezt mindenkinek így kéne csinálni, nem vallási jelleggel politizálni, mint a fidesznyikek és az ál-liberálisok.

2018. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

"Csurka és a MIÉP még konstruktív ellenzékként tudta, hogy nem a Fidesz, hanem a globalista ballib a legfőbb ellensége a nemzeti oldalnak."


Szerintem sok mindent elárul, hogy nem is jutottak be többet az Országgyűlésbe.

2018. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ez a konstruktív ellenzék érdekes fogalom, hiszen azt vesszük alapul hiába vagy az, ha kormánypárt nem támogat semmit sem ér és a Fidesz nem támogatja a Jobbik indítványait, lásd kvótanépszavazás után.
2018. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Csak úgy érdeklődés szintjén, ti mi a faszt hisztek, miről szól a tüntetés?

Mert baromira nincs hozzá köze egyik pártnak se. Átlagos emberek szervezik, nem politikusok

És attól, hogy azon részt vesz akármelyik párt, még nem lesz annak a tüntetése, se az odott oldalé.

2018. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
5%
Ha végleg abbahagyja a rasszista vonalat az csak jó.
2018. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

A Fidesz túl messzire megy. Ez már sok az EU-n belül.

Nem lehet úgy viselkedni, mint egy 5 éves, hisztérikus gyerek, aki az egész világot magának követeli.

2018. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!